İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez
Kurum Adı:İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem
Telefon:0 (216) 602-1212
40.99506129.038340

Kurum Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 yılında Sultanahmet 'te kurulmuştur. 25 Şubat 1974 tarihinde, Cağaloğlu Kazım İsmail Gürkan Cad. No:3/5 adresinde yenilenerek Biyokimya ve Mikrobiyoloji ruhsatıyla hizmetine devam etmiştir. Uzun yıllar İstanbul’a hizmet verdikten sonra 1980 yılında hizmetine ara vermiştir. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine sürekli büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur. İstanbul Laboratuvarları; grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, daha hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında vizyonuna, tüm Türkiye’ye "Referans Laboratuvar" olarak hizmet vermesi de planlanmıştır.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yusuf Aslan
Yusuf Aslan · 11 Aralık 2019

Arıyorum açan yok. Lanet olsun

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi
420 metre uzaklıkta
Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7
NB Kadıköy Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1
Kudret Göz İstanbul Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Kadıköy Merkez Polikliniği
580 metre uzaklıkta
Söğütlüçeşme Cad. No:176/1
Çağıner Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Uzun Çayır Caddesi Mirim Çelebi Sokak No:1 Hasanpaşa
Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi
830 metre uzaklıkta
Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1