İstanbul Laboratuvarı Şişli

İstanbul Laboratuvarı Şişli
Kurum Adı:İstanbul Laboratuvarı Şişli
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Halaskargazi Cd. No:226 Şişli
Telefon:0 (212) 631-1011
41.0608882828.9880561

Kurum Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 yılında Sultanahmet'te kurulmuştur. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine sürekli büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

Laboratuvarımız çalışmaları, ilk aşama olan ISO -9001:2008 kalite sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Sağlık Firmamız Mobil Sağlık, Laboratuvar ve Analiz, Checkup konularında ISO -9001-2008 Belgesine sahiptir. Aynı zamanda check-up konusunda ilk kalite belgesi alan firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Laboratuvarı, teknik altyapısı sayesinde ülkemizde yokluğu hissedilen, tıbbi ya da endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini, aynı zamanda tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır. Tüm sağlık sektörüne fason laboratuvar hizmeti de vermekteyiz.

Kalite Standartlarımız Gereği; Laboratuvarımızda her türlü tetkik en üst düzeyde, daha da güvenilir ve doğru şekilde yapılabilmektedir. Uluslararası kalite kontrol programlarıyla, laboratuvarlarımızda sürekli olarak testler güvence altında tutulmaktadır. Kalibrasyon ve kontrolleri sürekli tekrarlanmaktadır.

İstanbul Laboratuvarlar Grubu Vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamalarıyla sağlık sektörüne hizmete devam etmektedir. Yeni şubelerimiz size en yakın yerden hizmet verebilmek amacıyla yakında hizmetinizde olacaktır. Anadolu ve büyük illerimize yönelik hizmet hedefimize ulaşmak için atılımlarımız ve hazırlıklarımız süratle devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarı Şişli iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Laboratuvarı Şişli, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İstanbul Laboratuvarı Şişli hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İstanbul Laboratuvarı Şişli ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Laboratuvarı Şişli 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Laboratuvarı Şişli Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biosan Polikliniği

210 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad. Hür-Han No:15

Apex Cerrahi Tıp Merkezi

220 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli

Fransız Lape Hastanesi

250 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

270 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

Şişli Ekinci Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Caddesi No:187

Osmanoğlu Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4

Doku Cerrahi Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D