İzmit Seka Devlet Hastanesi

İzmit Seka Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İzmit Seka Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:D-100 Karayolu Üzeri Yenidoğan
Telefon:0 (262) 322-3460
Web Sitesi:www.sekadh.gov.trHata Bildir
40.76432929.899141

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1946 yılında İzmit Seka Fabrikası'nın reviri olarak hizmet vermeye başlamış, 1950 yılında İşçi Sigortaları Kurumu'na devredilerek 75 yatak kapasitesi ile İşçi Sigortaları Kurumu Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Zamanla bölgede çalışan işçi sayısının artışı ile 1978 yılında 8 katlı bina (B Blok) hizmete açılmıştır. 2003 tarihinde hastanemiz derneği ile hayırsever kişi ve kuruluşların katkılarıyla 5 katlı idari binamız hizmete açılmıştır.

Eski adı SSK İzmit Bölge Hastanesi olan hastanemiz SSK Sağlık tesislerinin 19 Şubat 2005 tarihi itibariyle Sağlık Bakanlığı'na devri ile İzmit Devlet Hastanesi adını almıştır. A Blok binası, 14 Mart 2006 tarihinde inşaatına başlanmış ve 186 yatak kapasitesi ile 2007 yılında hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 01-01-2008 tarihinde İzmit Seka Devlet Hastanesi adını alarak 320 yatak kapasitesi ile hizmete geçmiş 18/06/2013 tarihinde İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Tıbbi, İdari ve Mali olarak birleşerek 520 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup kendisine bağlı olan Merkez Semt Polikliniği ile Ek binası ve İzmit Seka Devlet Hastanesi Alikahya Ek hizmet binası ile beraber toplam 28 farklı branştan hekim kadrosu ile ilimizde ayda ortalama 62000 hastaya hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

İzmit Seka Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmit Seka Devlet Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İzmit Seka Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
★★★★☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · İzmit / Kocaeli
İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde ana dallar olan kadın doğum ve çocuk hastalıkları branşlarının yanı sıra çocuk cerrahisi, çocuk ve ergen psikiyatrisi, çocuk nörolojisi yan dallarında da sağlık hizmeti verilmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Atanur Temur
★★★★★
Teşekkürler. Yeğenim Gültekin Alkan'ın 25.05.2017 tarihinde geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucu tedavisi 20.10.2017 e kadar 1 basamak yoğun bakımda ve palyatif bakım ünitesinde sürmüş bu tedavisi sırasında kaliteli güler yüzlü bir sağlık hizmeti veren tabib hemşire ve tüm sağlık personelenine sonsuz şükranlarımı sunarım. İyiki varsınız. Sevgilerimle...
Ayşe Çinemci
★★★★★
Ameliyatımı yapan Opr. Dr. Belma Altun Hanıma ameliyatım sırasında yardımcı olan hemşire hanım ve personele serviste çalışan tüm hemşire ve personele gösterdikleri ilgi ve hassasiyetleri için çok teşekkür ediyorum. Hastaların Plastik Cerrahi ile ilgili sorunlarında Opr. Dr. Belma Altun hanımı tanımalarını tavsiye ediyorum.
Serra Kökduman
★★★★★
Hastaneniz doktorlarınızdan Alparslan Sarı beye ameliyatım öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve hassasiyet için çok teşekkür ediyorum. Ayriyetten tüm hastalara İzmit Seka Devlet Hastanesini tavsiye ediyorum. Acil kısmı olsun diğer polikinikte çalışan tüm doktor ve çalışanları olsun herkes hastalarla ilgili. Hepsine çok teşekkürler.

İzmit Seka Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

İzmit Seka Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzmit Seka Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Kocaeli Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Yenimahalle Inkilap Cad. No:9
İzmit Kardiyoloji Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C
İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3 km. uzaklıkta
Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10
İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Cedit Mah. Halit Molla Sok. No:7
Kocaeli Devlet Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.
Dünyagöz Hastanesi İzmit
3.7 km. uzaklıkta
Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
5.1 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6
FMC İzmit Diyaliz Merkezi
5.2 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102