Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Cedit Mah. Halit Molla Sok. No:7
Telefon:0 (262) 333-0026
Web Sitesi:ozelizmitkdm.comHata Bildir
40.76569229.937539

Kurum Hakkında

İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi, tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor. Uzmanlaştığımız Kadın Doğum sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi"nde, manüel dezenfeksiyonun yanı sıra tüm hasta yatakları yüksek sıcaklıkta su püskürtme sistemi ile yıkanabiliyor.

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi"nde, Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kocaeli Devlet Hastanesi
260 metre uzaklıkta
Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.
İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
350 metre uzaklıkta
Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10
Dünyagöz Hastanesi İzmit
460 metre uzaklıkta
Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
İzmit Kardiyoloji Merkezi
740 metre uzaklıkta
Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C
Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6
FMC İzmit Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102
Cihan Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No:33