Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
Telefon:4444469
40.76555329.943063

Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu'nun Şubat 2008'de açılan İzmit şubesi, Kocaeli Bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızı Dünyagöz'ün hizmet kalitesi ve farkıyla tanıştırmaya devam ediyor.

Dünyagöz'ün diğer merkezlerinde olduğu gibi İzmit Dünyagöz'de de gözün tüm branşlarında hizmet veriliyor. Merkezde tüm tetkik ve tedaviler son teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. 2000 m2 alan üzerine kurulu İzmit Dünyagöz'de, 3 ameliyathane, 7 hasta odası, 5 muayene odası ve 11 hasta yatağı bulunuyor. Günde 150 kişiye poliklinik hizmeti sağlayabilen İzmit Dünyagöz'de günde 40 lazer ve genel göz ameliyatı yapılabiliyor. Dünyagöz Hastaneleri'nin alışmış olduğunuz deneyimli uzman hekim kadrosu ve çalışanları İzmit merkezinde de sizleri bekliyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aysun Alkan · 21 Ocak 2014

Göz üstüne başka hastane tanımam

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlgi Çocuk Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Körfez Mah. Şehit Rafet Karacan Bulvarı No:50

Kocaeli Devlet Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.

İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

730 metre uzaklıkta

Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10

Kocaeli Akademi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Abdurrahman Yüksel Cad.Karabaş Mah. No:28 Saraybahçe

İzmit Kardiyoloji Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C

İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8