Kocaeli Devlet Hastanesi

Kocaeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kocaeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.
Telefon:0 (262) 309-2000
40.76786929.938534

Kurum Hakkında

Kocaeli Devlet Hastanesi 100'ünden fazla hekim ve toplamda 1000 civarında çalışanı ile merkezde 7 blok, 3 semt polikliniği, 21000 metrekare arsa, 33000 metrekare kapalı alanda sağlık hizmeti vermektedir. Yıllık ortalama 650000 hastamıza poliklinik hizmeti verilmekte, 14000 hasta yatırılarak tedavi edilmekte, 12000 hasta ameliyat edilmektedir.

3 ayrı binada toplam 7 odalı ameliyathane, 1 adet 10 yataklı genel yoğun bakım, 1 adet 8 yataklı koroner yoğun bakım mevcuttur. 75 yataklı onkoloji ünitesi, radyotreapi ve kemoterapi ünitesi, Tomoterapi, Cobalt 60, CT simulator, nükleer tıp ünitesi, BT, MR, renkli Doppler birimleri başlıca önemli ünitelerimizdendir. Onkoloji ünitemiz bölgesel düzeyde ciddi hizmetlere imza atmaktadır.

2006 yılından beri telefonla, online randevu ve online tahlil sonuçları hizmeti verilmekte, hastanemizde ve birimlerinde çekilen röntgen, BT, MR gibi tetkikler digital ortamda çekilmekte, depolanmakta ve PACS sistemi sayesinde tüm bilgisayarlardan görülebilmektedir. Özürlü sağlık kurulu için de online randevu sistemi çalışmakta olup, diğer nedenlerle yapılan tüm sağlık kurulu başvuruları aynı gün için kabul edilmektedir.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında bölgemizdeki bize kayıtlı evde bakım hastaları sağlık personelimiz tarafından muayene edilmekte, pansumanları gerekiyorsa küçük cerrahi işlemleri, tetkikleri yapılmakta, reçeteleri yazılmakta, sağlık kurul raporları çıkarılmakta, bu tür hastaların ev ile hastane arasında gerekli nakil işlemleri dahil sözkonusu tüm hizmetler tarafımızdan herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuzda KETEM, sigara bırakma polikliniği, EMG, Diabet polikliniği bulunmaktadır.

Kocaeli Devlet Hastanesi tüm personeli ile sağlıktaki hizmet çıtasını daima daha yükseklere taşımaya çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji

Kocaeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kocaeli Devlet Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kocaeli Devlet Hastanesi RandevuKocaeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akın Baycan
Akın Baycan · 15 Ağustos 2015

kocaeli devlet hastanesinin kroner yoğun bakım ünitesinde görev yapan doktorlarımızın hasta yakınlarını bizzat doktor tarafından bilgi verilmesini arz ve talep ediyorum gereginin yapılmasını saygılarımla arz ederim. kocaeli devlet hastanesinin bahçesinde bulunan ağaçların ilaçlanmasını ve koğuşların temizliğinin ve wclerin ilaçlanması enfeksiyonun artmaması için önlemlerin alınmasını talaep ediyorum

Nail Reis
Nail Reis · 13 Ekim 2014

Burada olan onkoloji bölümüne Allah kimseyi düşürmesin!! İnsanlar çok çaresiz kalıyor, sağlık skandalı bu Kadar olur.. Allah buraya düşen tüm hastaların yardımcısı olsun. Olmaz bu kadar. Arkadaşlar annemi 26.09.2014'de kaybettim, kendimi toparlayım, tüm burayla ilgili olumsuzlukları hani mantığın kabul edemeceği olumsuzlukları bir bir anlatmaya çalışacağım. Bence Bu hastanenin adını Umut Tepesi değilde, işkence Tepesi koysalardı daha uygun olurdu... Tüm hastalara Allah'dan acil şifalar dileği ile, Almanyadan Nail Y.

Asuman Atakuman
Asuman Atakuman · 8 Mart 2013

bence gittiğim bir iki özel hastaneden daha iyi ve güvenilir. bir de görüntüleme merkezi daha düzenli çalışsa...

Kocaeli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kocaeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kocaeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi İzmit
460 metre uzaklıkta
Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
600 metre uzaklıkta
Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10
Kocaeli Akademi Tıp Merkezi
740 metre uzaklıkta
Abdurrahman Yüksel Cad.Karabaş Mah. No:28 Saraybahçe
Dr. Tahsin Özbek Tıp Merkezi
870 metre uzaklıkta
Ömerağa Mh. İstiklal Cd. No:130 (Belsa Plaza Otopark Girişi Karşısı)
İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
920 metre uzaklıkta
Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8
Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuarı
920 metre uzaklıkta
Alemdar Cad. Soydan İş Hanı No:34/2
İzmit Kardiyoloji Merkezi
940 metre uzaklıkta
Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C
Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6