Kocaeli Devlet Hastanesi

Kocaeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kocaeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Cedit. Mah. Vezir Sok. No:20
Telefon:0 (262) 309-2000
Web Sitesi:kocaelidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.76733429.938284

Kurum Hakkında

Kocaeli Devlet Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde hastanenin 1952’de hizmete giren ana binası ağır hasar görmüş, bu bina 2002’de yıktırılmıştır. 2006 yılında Sosyal Sigortalar Kurumuna bağlı hastanelerin Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı’na devredilmesi sürecinde hastanemizin adı Kocaeli Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

25 Aralık 2017 tarihi itibari ile Kocaeli Devlet Hastanesi yeni modern binasında sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Kocaeli Devlet Hastanesi’nin yeni binasında 218 yatak, 9 ameliyathane, 63 poliklinik bulunmaktadır. Kocaeli Devlet Hastanesi tüm personeli ile sağlıktaki hizmet çıtasını daima daha yükseklere taşımaya çalışmaktadır.

Kocaeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kocaeli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Akın Baycan
★★★
Kocaeli devlet hastanesinin kroner yoğun bakım ünitesinde görev yapan doktorlarımızın hasta yakınlarını bizzat doktor tarafından bilgi verilmesini arz ve talep ediyorum gereginin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Kocaeli devlet hastanesinin bahçesinde bulunan ağaçların ilaçlanmasını ve koğuşların temizliğinin ve wclerin ilaçlanması enfeksiyonun artmaması için önlemlerin alınmasını talep ediyorum.
Nail Reis
Burada olan onkoloji bölümüne Allah kimseyi düşürmesin!! İnsanlar çok çaresiz kalıyor, sağlık skandalı bu kadar olur.. Allah buraya düşen tüm hastaların yardımcısı olsun. Olmaz bu kadar. Arkadaşlar annemi 26.09.2014'de kaybettim, kendimi toparlayım, tüm burayla ilgili olumsuzlukları hani mantığın kabul edemeceği olumsuzlukları bir bir anlatmaya çalışacağım. Bence Bu hastanenin adını Umut Tepesi değilde, işkence Tepesi koysalardı daha uygun olurdu... Tüm hastalara Allah'dan acil şifalar dileği ile, Almanyadan Nail Y.
Asuman Atakuman
★★★★
Bence gittiğim bir iki özel hastaneden daha iyi ve güvenilir. bir de görüntüleme merkezi daha düzenli çalışsa...

Kocaeli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Kocaeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi
İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi, tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor. Uzmanlaştığımız Kadın Doğum sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta od
Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit
Dünyagöz Hastaneler Grubu'nun Şubat 2008'de açılan İzmit şubesi, Kocaeli Bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızı Dünyagöz'ün hizmet kalitesi ve farkıyla tanıştırmaya devam ediyor.
Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2009 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren Özel Donatım İzmit/Kocaeli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel İzmit Kardiyoloji Merkezi
Kocaelideki tek kardiyoloji merkezi olarak; kalp hastalıkları, hipertansiyon tanı ve tedavisi, EKG, EKO Treadmil EFOR testi, Koroner Anjiyografi, 24 saatlik EKG Holter, 24 saatlik Tansiyon Holter tetkikleri yapmaktayız.
Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezinde iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır.
Özel Konak Hastanesi
Özel Konak Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıkları'na, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kocaeli Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉