Kangal Devlet Hastanesi

Kangal Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kangal Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Kangal
Adres:Gürsel Mah., Divriği Yolu Üzeri, No:92
Telefon:0 (346) 457-3217
39.23640837.404829

Kurum Hakkında

İlçemizde ilk hastane 1974 yılında Yeni mahalle'de sağlık merkezi binasında açılmıştır. 30 yıl süre ile bu binada hizmet veren kurumumuz, dönemin sağlık bakanı talimatı ile yapımına hız verilen ve 2004 yılında tamamlanan Sularbaşı mahallesi, Sivas – Malatya Karayolu üzerinde ki yeni binasına geçmiştir. 25 yataklı Sağlık Merkezi olarak yapılan binanın tıbbi ve demirbaş donanımını Sabancı Vakfı karşıladığından dolayı Hastanenin ismi 2004 yılında Kangal Sabancı Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 5 yıl süre ile bu binada hizmet veren kurumumuz, ilçemiz Gürsel Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 10072 m2 arsa üzerinde 3500 m2 kapalı alan sahip yeni hizmet binasına 2009 yılında taşınarak tekrar Kangal Devlet Hastanesi ismini almıştır.

Hastanemiz de Acil Polikliniği Genel Cerrahi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diyaliz Servisi, Diş Polikliniği, Laboratuvar ve Radyoloji Bölümleri ile halkımıza hizmete devam etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kangal Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kangal Devlet Hastanesi, Sivas ili Kangal ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kangal Devlet Hastanesi RandevuKangal Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kangal Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kangal Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kangal Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kangal Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gürün Devlet Hastanesi

58.2 km. uzaklıkta

Burçevi Mahallesi, Kayseri Malatya Yolu

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

61.6 km. uzaklıkta

Üniversite Kampüsü 58140 Sivas

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

61.7 km. uzaklıkta

Kale Mah. Atatürk Cad. No:368

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

64 km. uzaklıkta

Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5

Sivas Numune Hastanesi

64.1 km. uzaklıkta

Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4

ONR Diyaliz Merkezi

64.3 km. uzaklıkta

Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1-D