Sivas devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Sivas ilinde toplam 24 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Sivas merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Sivas İlçe Hastaneleri

Sivas Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Üniversite Hastanesi · / Sivas
1051 yatak kapasiteli Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi başta Sivas olmak üzere Tokat, Erzincan, Yozgat ve diğer komşu illerden gelen hastalara hizmet vermektedir.
Devlet Hastanesi
Sivas Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · / Sivas
Sivas Devlet Hastanesi yeni poliklinik binası 2010 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır ve hastanemizin hizmet kalitesi artmış hastalarımız daha hızlı sağlık hizmetine kavuşmuşlardır.
Sivas Numune Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · / Sivas
Sivas Numune Hastanesi 700 yatak, 79 yoğun bakım, 100’e yakın poliklinik, 3 bin 115 m2 acil servis, 28 ameliyathanesi ile Sivas ve çevre illerden vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Gültepe Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · / Sivas
Özel Gültepe Hastanesi olarak amacımız alanında uzman hekim ve çalışanlarımız ve teknolojik alt yapımızla Sivas halkına daha iyi bir sağlık hizmeti sunmaktır.
Özel Medicana Sivas Hastanesi
★★☆☆☆· Özel Hastane · / Sivas
Medicana Sağlık Grubunun 11. hastanesi olan Medicana Sivas Hastanesi 28.000 metrekare kapalı alan ve 213 yatak kapasitesi ile sadece şehir merkezindeki hastalara değil, çevre ilçe ve illerden gelecek hastalara da hizmet vermektedir.
Özel Sivas Anadolu Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Sivas
2007 yılında, Sivas’ın ilk ve tek özel hastanesi olarak hizmete giren Sivas Anadolu Hastanesi, kurulduğu günden bu yana dünya standartlarında modern sağlık hizmetlerini şehrimize getirmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Sivas Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · / Sivas
Özel Sivas Tıp Merkezi, Sivas'ta 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Herbiri alanında uzmanlaşmış Doktorlarımız ve diğer personelimizle güleryüzlü hizmet sunmaktayız.
Özel Mediyurt Tıp Merkezi
★☆☆☆☆· Tıp Merkezi · / Sivas
Mediyurt Tıp Merkezi kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ve alanında uzman doktorlarıyla Sivas ve yöre halkına hizmet veriyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Sivas
7000 m2 kapalı alana sahip, 51 ünit kapasiteli Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yeni hizmet binasında hizmet sunmaktadır.
Diyaliz Merkezi
Özel ONR Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · / Sivas
Polikliğimizde; iki hemodiyaliz hekimi, bir sertifikalı dahiliye uzmanı yanında, 14 hemşire, bir diyetisyen, bir teknisyen ve ayrıca hastalarımızın ve kliniğimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çok sayıda yardımcı personel ile hizmet vermekteyiz...
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · / Sivas
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum'un tarafından açılmıştır ve 20 diyaliz ünitesi bulunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
7000 m2 kapalı alana sahip, 51 ünit kapasiteli Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yeni hizmet binasında hizmet sunmaktadır....
Özel ONR Diyaliz Merkezi
Polikliğimizde; iki hemodiyaliz hekimi, bir sertifikalı dahiliye uzmanı yanında, 14 hemşire, bir diyetisyen, bir teknisyen ve...
Gürün Devlet Hastanesi
25 yataklı yeni Gürün Devlet Hastanesi 2019 yılında hizmete girmiş olup hasta memnuniyetini ön planda tutarak sağlık hizmetin...
Özel Gültepe Hastanesi
Özel Gültepe Hastanesi olarak amacımız alanında uzman hekim ve çalışanlarımız ve teknolojik alt yapımızla Sivas halkına daha ...
Yorum ve Şikayetler
Bekir Ağirkaya
Bekir Ağirkaya · 29 Mart 2018
KBB Türkan Kıncır hanımefendiye Ağırkaya ailesi olarak teşekkür ediyorum. Eşimin ameliyat öncesi ve sonrasındaki il...
Azimet Kaan Yılmaz
Azimet Kaan Yılmaz · 18 Aralık 2017
Süper olmuş hastanemiz benim cennet memleketime hayırlı uğurlu olsun Suşehri hemşerilerime....
Abdurrahman İncir
Abdurrahman İncir · 24 Ekim 2017
Başarılar dilerim şehrimize hayırlı olsun....
Çiğdem Yılmazer
Çiğdem Yılmazer · 20 Ekim 2017
Güzel Divriği'mize bu güzel sağlık merkezini yapan yaptıran ve yaşatan herkesten Allah razı olsun. Diyaliz merkezi ...