Özel ONR Diyaliz Merkezi

Özel ONR Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel ONR Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sivas
İlçe:Merkez
Adres:Kardeşler Mah. Birlik Sokak No:1-D
Telefon:0 (346) 224-0185
Web Sitesi:www.onrdiyaliz.com.trHata Bildir
39.73997137.034726

Kurum Hakkında

Polikliğimizde; iki hemodiyaliz hekimi, bir sertifikalı dahiliye uzmanı yanında, 14 hemşire, bir diyetisyen, bir teknisyen ve ayrıca hastalarımızın ve kliniğimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çok sayıda yardımcı personel ile hizmet vermekteyiz.

Hemodiyaliz tedavisinin yapıldığı salonumuz yönetmeliklerde istenilenden daha geniş ve ferah bir ortama sahiptir. Toplamda 47 adet hemodiyaliz cihazı ile hizmet vermekteyiz. Erkek ve bayan hastalar için ayrı ayrı olmak üzere soyunma odalarında her hastaya 1 adet olacak şekilde dolap mevcuttur. Merkezimizde hepatit B ve hepatit C olan hastların tedavileri için ayrı alan, ayrı makine ve ayrı ekipmanlar kullanılmaktadır. Hastalarımızın ve hasta yakınlarının ibadetlerini rahatlıkla yapabilmeleri için mescidimiz bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel ONR Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ONR Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ONR Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ONR Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel ONR Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ONR Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivas Numune Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4
Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5
Medicana Sivas Hastanesi
540 metre uzaklıkta
Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No:8
Orta Anadolu Diyaliz Merkezi
590 metre uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mh. Sultanşehir Bulvarı No:73/A
Sivas Devlet Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. İnönü Bulvarı No:55
Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Üniversite Kampüsü 58140 Sivas