Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Merkez
Adres:Üniversite Kampüsü 58140 Sivas
Telefon:0 (346) 258-0000
39.70947237.029268

Kurum Hakkında

Hastanemiz şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Kent merkezinden çift otobüs uygulamasıyla otobüs duraklarından hastanemize rahatlıkla ulaşabilmektedir. Toplu taşımanın yanı sıra, özel araçlar ile gelen hastalarımız için de yeterli park alanımız bulunmaktadır.

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü'nün de bulunduğu kampus yerleşkesi içerisinde 88047m²lik alanda yer almakta olup, 7 blok ve 14 kattan oluşmaktadır. 1051 yatak kapasiteli hastanemiz başta Sivas olmak üzere Tokat, Erzincan, Yozgat ve diğer komşu illerden gelen hastalara hizmet vermektedir. Hastanemizde günlük ortalama 950 hasta tedavi görmektedir. 28 Anabilim Dalı, 29 Poliklinik ile tedavi, eğitim ve araştırma çalışmalarını yürütmektedir. Kampus içerisinde 2008 yılında açılan; 100 yatak kapasiteli Kardiyoloji - Kalp Damar Cerrahisi Merkezi, 8 yatak kapasiteli Acil Tıp Merkezi ve 50 yatak kapasiteli Yoğun Bakım Ünitesi yeni binalarında hizmet vermektedir.

Hastanemiz şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Kent merkezinden çift otobüs uygulamasıyla otobüs duraklarından hastanemize rahatlıkla ulaşabilmektedir. Toplu taşımanın yanı sıra, özel araçlar ile gelen hastalarımız için de yeterli park alanımız bulunmaktadır.

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Sivas şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5

ONR Diyaliz Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1-D

Gültepe Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Gültepe Mah. 53-7. Sok. No:8

Medicana Sivas Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No:8

Sivas Anadolu Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Kızılırmak Mah. Şehit Fethi Akyüz Cad. No:8

Sivas Numune Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4

Sivas Devlet Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. İnönü Bulvarı No:55