Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Merkez
Adres:Üniversite Kampüsü 58140 Sivas
Telefon:0 (346) 258-0000
Web Sitesi:hastaneler.cumhuriyet.edu.trHata Bildir
39.70947237.029268

Kurum Hakkında

Hastanemiz şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Kent merkezinden çift otobüs uygulamasıyla otobüs duraklarından hastanemize rahatlıkla ulaşabilmektedir. Toplu taşımanın yanı sıra, özel araçlar ile gelen hastalarımız için de yeterli park alanımız bulunmaktadır.

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü'nün de bulunduğu kampus yerleşkesi içerisinde 88047m²lik alanda yer almakta olup, 7 blok ve 14 kattan oluşmaktadır. 1051 yatak kapasiteli hastanemiz başta Sivas olmak üzere Tokat, Erzincan, Yozgat ve diğer komşu illerden gelen hastalara hizmet vermektedir. Hastanemizde günlük ortalama 950 hasta tedavi görmektedir. 28 Anabilim Dalı, 29 Poliklinik ile tedavi, eğitim ve araştırma çalışmalarını yürütmektedir. Kampus içerisinde 2008 yılında açılan; 100 yatak kapasiteli Kardiyoloji - Kalp Damar Cerrahisi Merkezi, 8 yatak kapasiteli Acil Tıp Merkezi ve 50 yatak kapasiteli Yoğun Bakım Ünitesi yeni binalarında hizmet vermektedir.

Hastanemiz şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Kent merkezinden çift otobüs uygulamasıyla otobüs duraklarından hastanemize rahatlıkla ulaşabilmektedir. Toplu taşımanın yanı sıra, özel araçlar ile gelen hastalarımız için de yeterli park alanımız bulunmaktadır.

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Sivas şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5
ONR Diyaliz Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Kardeşler Mah. Birlik Sokak No:1-D
Medicana Sivas Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No:8
Sivas Numune Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4
Orta Anadolu Diyaliz Merkezi
4 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mh. Sultanşehir Bulvarı No:73/A
Sivas Devlet Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. İnönü Bulvarı No:55
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi
25.5 km. uzaklıkta
Sıcak Çermik Kaplıcası Sivas Ankara yolu 35. km