Karaisalı Devlet Hastanesi

Karaisalı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karaisalı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Karaisalı
Adres:Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi Karaisalı
Telefon:0 (322) 551-2524
37.25410435.060889

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilçenin merkezinde ana cadde üzerinde kurulmuş olup, toplam 3756 metre kare alana sahiptir. Hastane 25 yataklı olup üç bloktan oluşmaktadır.

Oturum alanı 1027 metre kare toplam kapalı alan ise 2127 metre karedir. Bina 1954 yılında sağlık merkezi olarak inşa edildi ve 1994 yılında hastaneye dönüştürüldü yığma taş yapısındadır. En son olarak 2003 yılında acil servis binası ek olarak inşa edilmiştir.

Fiziki yapısı günümüz şartlarında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesindeki standartları karşılamakta uzak olup Bakanlığımızca yeni bir Hastane inşaatına karar verilmiştir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Karaisalı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karaisalı Devlet Hastanesi, Adana ili Karaisalı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karaisalı Devlet Hastanesi RandevuKaraisalı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karaisalı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karaisalı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karaisalı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karaisalı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medline Adana Hastanesi

28.1 km. uzaklıkta

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi

28.3 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Hastane Cad. No: 81

EPC Hastanesi

28.4 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

28.7 km. uzaklıkta

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230

Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

29.1 km. uzaklıkta

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11

Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

29.6 km. uzaklıkta

Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı