Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Pozantı
Adres:Zafer Mah. Hastane Cad. No:81
Telefon:0 (322) 581-3945
Web Sitesi:pozantidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.46029334.873271

Kurum Hakkında

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi daha önce hasta servisi olan Genel Cerrahi, Dahiliye, Aile Hekimliği Servisi tek bir katta hizmet veriyorken şimdi her 2 katta hasta servisi olarak yeniden dizayn edildi. Daha önce yetişkin ve çocuk hastaların bölümleri karışık bir şekilde iken şimdi çocuk servisi yetişkin servisinden ayrıldı. Daha sağlıklı koşullarda hizmet vermek için her iki servisin yer döşemesi antibakteriyel özelliğe sahip bir döşemeyle kaplatıldı.

Hasta odaları eskiden 6 kişilik koğuş sisteminden tek ve iki kişilik vip odalara dönüştürüldü. Her odaya tv, buzdolabı, merkezi bir uydu aracılığıyla sınırsız kanal izleme olanağı sunuldu. Hasta odalarının perdeleri, nevresim takımları, battaniye ve yastıkları tamamıyla yenilendi.

Tüm sağlık güvencesindeki vatandaşlara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşil Kart) ve Sosyal Güvencesi olmayan vatandaşlara hizmet etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi, Adana ili Pozantı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Orhan Demirel
★★★★★
Adanadan İstanbul istikametine giderken rahatsızlanmam sonucu ugradıgımız Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi acil dr larına çok teşekkür ederim güler yüzlü ve insan sağlığı ciddiyetiyle gerçekten mükemmeldiler.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karaisalı Devlet Hastanesi
28.3 km. uzaklıkta
Çeceli Mah. Cumhuriyet Cad. No:22
Ulukışla İlçe Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Hastane Cad.
Bor Devlet Hastanesi
54.8 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı
Medline Adana Hastanesi
56.4 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan
EPC Hastanesi
56.6 km. uzaklıkta
100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
56.9 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230