Çamardı İlçe Hastanesi

Çamardı İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Çamardı İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Niğde
İlçe:Çamardı
Adres:Yeni Mah. Çamardı Devlet Hastanesi
Telefon:0 (388) 711-2273
Web Sitesi:camardidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.83778234.998548

Kurum Hakkında

Çamardı İlçe Hastanesi, Niğde ili Çamardı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çamardı İlçe Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (388) 711-2273 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çamardı İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çamardı İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birimlerimiz
 • Acil
 • Laboratuvar Birimi
 • Röntgen Birimi
 • Özlük Birimi
 • Aile Hekimliği
 • Gebe Egzersiz Odası
 • Gebe Eğitim Sınıfı
 • Çevre Sağlığı Birimi
 • Evde Sağlık Birimi
 • Sağlık Evleri
 • Halk Sağlığı Birimi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Çamardı İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çamardı İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Çamardı İlçe Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi
Yaşam Tıp Merkezi olarak amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir.
Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Özel Umut Diyaliz Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2006 yılında hizmete başlamıştır. Merkezimizde toplam 28+1 adet Braun marka hemodiyaliz cihazı mevcuttur.
Özel Niğde Hayat Hastanesi
2005'ten beri Niğde'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Hayat Hastanesi 150 çalışanıyla Niğde de hizmet vermektedir.
Özel Simge Diyaliz Merkezi
Özel Simge Diyaliz Merkezi
34 km. uzaklıkta
Özel Niğde Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz ve ev diyalizi hizmeti verilmektedir. Niğde şehir merkezinde, 75. Yıl Caddesi, Kızıl Elma Sitesi karşısında faaliyet göstermektedir. Merkezimizde 28+1 cihaz mevcuttur.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 585 yatak ve 133 yoğun bakım yatağı ile yataklı sağlık hizmeti, 94 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti ve 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri verilmektedir
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur.
Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi toplam 126 yatak kapasitesi ile Okçu yolu üzeri 1.km üzerinde bulunan modern binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Çamardı İlçe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉