Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Niğde
İlçe:Merkez
Adres:Şahinali Mah. Faik Şahenk Bulvarı 52/A
Telefon:0 (388) 233-7672
Web Sitesi:nigdeumutdiyaliz.comHata Bildir
37.97605334.687265

Kurum Hakkında

Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2006 yılında hizmete başlamıştır. Merkezimizde toplam 28+1 adet Braun marka hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta bio uyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde çift Reverse Osmos sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu sistem yapılacak olan diyaliz tedavisinin alt yapısıdır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar. Ayrıca özel otoparkımız da mevcuttur. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta başı televizyon, WI-FI, dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde ikramlarımız bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz SGK (SSK, T.C. Emekli Sandığı, BAĞ-KUR) mensuplarına, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına, Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi, Niğde şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Niğde Yaşam Tıp Merkezi
800 metre uzaklıkta
Çayır Mh. Cumhuriyet Blv. Özbekler Sitesi Altı
Niğde Hayat Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Selçuk Mah. Alpat Sok. No:1
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mahallesi Kumluca Mevki
Simge Diyaliz Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mah. 75.Yıl Cad. Kızıl Elma Sitesi Karşısı
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. No:4
Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
13.2 km. uzaklıkta
Dr. Doğan Baran Caddesi Okçu yolu üzeri 1.km
Bor Devlet Hastanesi
15.4 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı