Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Niğde
İlçe:Merkez
Adres:Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. No:4
Telefon:0 (388) 221-0505
Web Sitesi:nigde.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.96882634.64419

Kurum Hakkında

Niğde ilinde, ağız ve diş sağlığı hizmetleri 1979 yılında kurulmuş olan Niğde Devlet Hastanesi bünyesinde başlamış 2005 yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığı ile birleşmesi sonucu kadrosu genişlemiş 2008 yılına kadar bu şekilde çalışmıştır. 2008 Şubatında bütün hizmetler idari mali olarak devlet hastanesinden ayrılarak Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurum, sağlıkta dönüşüm projesi ile de hizmet yelpazesini ve kalitesini geliştirmede daha atılgan hale gelmiş, çevreye saygılı, eğitimli ve teknolojik yeniliklere açık, iyileştirmelere gönüllü, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur. Bor ilçesindeki diş hekimlerini de bünyesine alarak ek birim oluşturulmuş, böylelikle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Merkezimizde Oral Diagnoz (teşhis), Cerrahi, Konservatif Tedavi (amalgam dolgu, kompozit dolgu), Protez (sabit, hareketli), Periodontoloji (diş taşı temizliği, diş eti hastalıkları), Pedodonti (konservatif tedaviler, fissur koruuyu, flor jel uygulaması, cerrahi) hizmetleri verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mahallesi Kumluca Mevki
Simge Diyaliz Merkezi
510 metre uzaklıkta
Aşağı Kayabaşı Mah. 75.Yıl Cad. Kızıl Elma Sitesi Karşısı
Niğde Hayat Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Selçuk Mah. Alpat Sok. No:1
Niğde Yaşam Tıp Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Çayır Mh. Cumhuriyet Blv. Özbekler Sitesi Altı
Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
9.6 km. uzaklıkta
Dr. Doğan Baran Caddesi Okçu yolu üzeri 1.km
Bor Devlet Hastanesi
12.1 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı