Niğde Hastaneleri
Niğde

Niğde ilinde toplam 11 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 5 Devlet Hastanesi, 1 Özel Hastane, 1 Tıp Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunmaktadır.

Niğde sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Niğde merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Niğde İlçe Hastaneleri

Niğde Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Niğde
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 585 yatak ve 133 yoğun bakım yatağı ile yataklı sağlık hizmeti, 94 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti ve 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri verilmektedir.
Özel Hastane
Özel Niğde Hayat Hastanesi
Özel Hastane · / Niğde
2005'ten beri Niğde'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Hayat Hastanesi 150 çalışanıyla Niğde de hizmet vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Niğde
Yaşam Tıp Merkezi olarak amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Niğde
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur.
Diyaliz Merkezi
Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Niğde
Özel Umut Diyaliz Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2006 yılında hizmete başlamıştır. Merkezimizde toplam 28+1 adet Braun marka hemodiyaliz cihazı mevcuttur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Çiftlik İlçe Hastanesi
Çiftlik İlçe Hastanesi 3 katlı ve 30 yatak kapasitesiyle poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet vermekt...
Özel Niğde Hayat Hastanesi
2005'ten beri Niğde'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Hayat Hastanesi 150 çalışanıyla Niğde de hizmet vermektedir....
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi
Yaşam Tıp Merkezi olarak amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir....
Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Özel Umut Diyaliz Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2006 yılında hizmete başlam...
Yorum ve Şikayetler
Rafet Özkavak
Rafet Özkavak · 5 Mayıs 2017
Doktoruyla personeliyle tam on numaradır....
Hüseyin Donbaloğlu
Hüseyin Donbaloğlu · 10 Şubat 2012
Hastane personeline başarılar dilerim....