Niğde Hastaneleri
Niğde

Niğde ilinde toplam 12 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 5 Devlet Hastanesi, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Özel Hastane, 1 Tıp Merkezi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır.

Niğde sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Niğde merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Niğde İlçe Hastaneleri

Niğde Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Niğde
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 585 yatak ve 133 yoğun bakım yatağı ile yataklı sağlık hizmeti, 94 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti ve 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri verilmektedir.
Özel Hastane
Özel Niğde Hayat Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Niğde
2005'ten beri Niğde'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Hayat Hastanesi 150 çalışanıyla Niğde de hizmet vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi
★★☆☆☆· Tıp Merkezi · / Niğde
Yaşam Tıp Merkezi olarak amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Niğde
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur.
Diyaliz Merkezi
Özel Niğde Umut Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Niğde
Özel Umut Diyaliz Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, Niğde'de 2006 yılında hizmete başlamıştır. Merkezimizde toplam 28+1 adet Braun marka hemodiyaliz cihazı mevcuttur.
Özel Simge Diyaliz Merkezi
★★☆☆☆· Diyaliz Merkezi · / Niğde
Özel Niğde Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz ve ev diyalizi hizmeti verilmektedir. Niğde şehir merkezinde, 75. Yıl Caddesi, Kızıl Elma Sitesi karşısında faaliyet göstermektedir. Merkezimizde 28+1 cihaz mevcuttur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Çamardı İlçe Hastanesi
Çamardı ilçesi Yeni Mah. Çamardı Devlet Hastanesi
Altunhisar Devlet Hastanesi
Altunhisar Devlet Hastanesi, 26 yatak kapasiteli olup, Merkez Sağlık Ocağı ve Altunhisar Devlet Hastanesi birleşerek Altunhisar İlçe Hastanesi Ol...
Bor Devlet Hastanesi
Bor Devlet Hastanesi Acil, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Doğumhane, Radyoloji, Laboratuvar ile Ortopedi, Dahiliye, Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Ürolo...
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur....
Yorum ve Şikayetler
Rafet Özkavak
Rafet Özkavak · 5 Mayıs 2017
Doktoruyla personeliyle tam on numaradır....
Harun Ateş
Harun Ateş · 6 Ocak 2017
Tam anlamı ile soygun akşam giriş yapıldı giriş ücreti alındı sabah tekrar geldim tekrar giriş tekrar para haram ol...
Ilyas Mib
Ilyas Mib · 13 Temmuz 2012
İlgi, hastaya yakınlık ve sorun dinleme gayet güzel....
Hüseyin Donbaloğlu
Hüseyin Donbaloğlu · 10 Şubat 2012
Hastane personeline başarılar dilerim....