Niğde şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Niğde ilinde toplam 11 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Niğde yazısına tıklayabilirsiniz.

Niğde Devlet Hastaneleri Listesi

Altunhisar
Altunhisar Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Altunhisar / Niğde
Altunhisar Devlet Hastanesi, 26 yatak kapasiteli olup, Merkez Sağlık Ocağı ve Altunhisar Devlet Hastanesi birleşerek Altunhisar İlçe Hastanesi Olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Bor
Bor Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Bor / Niğde
Bor Devlet Hastanesi Acil, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Doğumhane, Radyoloji, Laboratuvar ile Ortopedi, Dahiliye, Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Göz, Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk ve Kadın Doğum Servislerinden oluşmaktadır.
Çamardı
Çamardı İlçe Hastanesi
Devlet Hastanesi · Çamardı / Niğde
Çamardı ilçesi Yeni Mah. Çamardı Devlet Hastanesi adresinde hizmet sunmaktadır.
Çiftlik
Çiftlik İlçe Hastanesi
Devlet Hastanesi · Çiftlik / Niğde
Çiftlik İlçe Hastanesi 3 katlı ve 30 yatak kapasitesiyle poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet vermektedir.
Ulukışla
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Ulukışla / Niğde
30 yataklı Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi ayrıca 3 yataklı diyaliz ünitesi, ameliyathane, 8 poliklinik, diş laboratuarı ve modern acil servisi ile ilçemizin sağlık alanındaki ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Hüseyin Donbaloğlu
Hüseyin Donbaloğlu · 10 Şubat 2012
Hastane personeline başarılar dilerim....