Karakeçili Devlet Hastanesi

Karakeçili Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karakeçili Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırıkkale
İlçe:Karakeçili
Adres:Kırıkkale Konya Yolu
Telefon:0 (318) 474-3455
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.58445333.396618

Kurum Hakkında

İlçemiz Sağlık Grup Başkanlığına bağlı olarak 25 yatak kapasiteli "Karakeçili Devlet Hastanesi" adıyla 2002 yılında 3 katlı 1750 m2 kapalı alana sahip olan binada 24 saat süre ile hizmete başlamıştır. 15.02.2007 tarihinde "Karakeçili İlçe Entegre Hastanesi" olarak hizmetine devam etmektedir. Mevcut yatak kapasitemiz 15'dir.

Hastanemiz bünyesinde 112 B Entegre Acil İstasyonu, Röntgen Birimi (500 mili amper direk grafileri çeken röntgen makinesi), Laboratuvar Birimi bulunmaktadır. Laboratuvar biriminde; Biyokimya, sedimantasyon, tam idrar tahlili, tam kan tahlili ve gaitada gizli kan testleri yapılmaktadır.

Karakeçili Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karakeçili Devlet Hastanesi, Kırıkkale ili Karakeçili ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Cemalettin Sevinc · 5 Şubat 2016

Karakeçilimize tam teşekküllü bir devlet hastanesi yakışır

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karakeçili Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karakeçili Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karakeçili Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

30.1 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Ahılı Cad. No:1

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

30.1 km. uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30

Kırıkkale Diyaliz Merkezi

30.4 km. uzaklıkta

Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A

Kırıkkale Yaşam Hastanesi

30.9 km. uzaklıkta

Ovacık Mah. Samsun Bulv. No:122

Kırıkkale Hilal Hastanesi

31.2 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27

Yonca Diyaliz Merkezi

31.2 km. uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3