Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Karaman
İlçe:Merkez
Adres:Piri Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:19
Telefon:0 (338) 214-1328
37.19328833.224398

Kurum Hakkında

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında 20 ünit kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 24 Nisan 2017 tarihinden itibarende mevcut binamızın yetersizliği nedeni ile eski 82. Yıl Devlet Hastanesi Hizmet binasında gerekli tadilatlar yapılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKaraman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ünal Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Ereğli Yolu Üzeri No:52

Karaman Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Tahsin Ünal Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. No:4

Karaman Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Mansurdede Mah. Atatürk Blv. 076 Sok. No:1

Teknoloji Diş Polikliniği

1.6 km. uzaklıkta

Mansurdede Mah. 106. Sk. No:9

Karaman Selçuklu Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Sakabaşı Mahallesi 860. Sokak No:4

Karaman Devlet Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Üniversite Mahallesi 1984 Sk. No:1