Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Karaman
İlçe:Merkez
Adres:Piri Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:19
Telefon:0 (338) 214-1328
Web Sitesi:www.karamanadsm.gov.trHata Bildir
37.19328833.224398

Kurum Hakkında

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında 20 ünit kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 24 Nisan 2017 tarihinden itibarende mevcut binamızın yetersizliği nedeni ile eski 82. Yıl Devlet Hastanesi Hizmet binasında gerekli tadilatlar yapılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ünal Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ereğli Yolu Üzeri No:52
Karaman Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Tahsin Ünal Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. No:4
Karaman Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Mansurdede Mah. Atatürk Blv. 076 Sok. No:1
Teknoloji Diş Polikliniği
1.6 km. uzaklıkta
Mansurdede Mah. 106. Sk. No:9
Karaman Selçuklu Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Sakabaşı Mah. 860. Sok. No:4
Karaman Devlet Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Üniversite Mahallesi 1984 Sk. No:1