Keles İlçe Devlet Hastanesi

Keles İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Keles İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Keleş
Adres:Cuma Mah. Atatürk Cad. No:30
Telefon:0 (224) 861-2024
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.91313629.232114

Kurum Hakkında

Keles İlçe Devlet Hastanesi, Bursa ili Keleş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık ocağı iken 04/05/2007 tarih ve 4041 sayılı makam olayı ile ilçe hastanesine dönüştürülmüştür. Yeni bina yapımına 1 Haziran 2012 tarihinde başlanan 26 yataklı Keles Entegre İlçe Hastanesi, 2014 yılında hizmet vermeye başladı. Ameliyathanesiyle doğumhanesiyle, acil müşahede odalarıyla, 25 yatak kapasitesiyle bu ilçemizde ve çevre köylerde yaşayan vatandaşımızın sağlık ihtiyaçlarını çözmektedir.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Keles İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Keles İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Keles İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orhaneli Devlet Hastanesi
Orhaneli Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
2012 yılında açılan 50 yatak kapasiteli Orhaneli Devlet Hastanesi, Orhaneli İlçesi dışında Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinede hizmet vermektedir.
İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 51 Ünit, 6 Yatak kapasiteli olarak yeni binasında halka hizmet sunmaya başlamıştır. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim i
İnegöl Devlet Hastanesi
İnegöl Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Bünyesinde yoğun bakımlar, ameliyathaneler, yataklı servisler gibi birçok özellikli birim bulunduran İnegöl Devlet Hastanesi sürekli gelişmeye devam etmekte ilçe halkımız ve civar illere hizmet vermektedir.
Özel Selenay Tıp Merkezi
Özel Selenay Tıp Merkezi
29 km. uzaklıkta
Özel Selenay Tıp Merkezi, SGK anlaşmalı olarak Adnan Menderes Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir.
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi İnegölün merkezinde toplam 5, 000 metrekare kullanım alanı 5 katlı binası, 53 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Özel Metafiz Tıp Merkezi
Özel Metafiz Tıp Merkezi
30 km. uzaklıkta
Özel Metafiz Tıp Merkezi, Fizik Tedavi, Çocuk Polikliniği ve Dahiliye alanlarında, tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.
Özel Cihangir Hastanesi
Özel Cihangir Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Özel Cihangir Hastanesi, İnegöl ve çevresinde daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla yola çıkarak 2013 yılının Şubat ayında hizmet vermeye başladı.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Keles İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉