Orhaneli Devlet Hastanesi

Orhaneli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Orhaneli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Orhaneli
Adres:Karabekir Mah. Linyit Sok. No:1
Telefon:0 (224) 817-1033
Web Sitesi:orhanelidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.91041928.986733

Kurum Hakkında

50 Yataklı Orhaneli Devlet Hastanesi 14.10.2012 tarihinde Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç'ın katıldığı törenle açılışı yapılmıştır.

16.255 m² üzerine 50 yatak kapasiteli olarak Orhaneli İlçesi dışında Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinede hizmet vermektedir. Hastanemiz Dahiliye, Diş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve doğum ve Acil Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

İlçe Merkezinden, Belediye Binası Önünden Zafer Caddesi takip edilir. Yaklaşık 950m sonra hastanemiz sağdadır. Harmancık yönünden, Karayolları Şantiyesi geçildikten sonra Çevre yolu takip edilir, Yaklaşık 1 km sonra sağda İlçe Jandarmanın yanından geçildikten yaklaşık 500m sonra 2. Sağa dönülür, 200m sonra ilk sola dönülür, 300m Sonra hastanemiz sağdadır. Bursa yönünden, Karagöz Piknik alanı girişi geçildikten yaklaşık 300m sonra ilk sola dönülür, 500m ilerledikten sonra hastanemiz sol taraftadır.

Bursadan gelecek hastalarımız Batı Garajından Orhaneli otobüsleri ile hastane önüne kadar gelebilirler. Hafta içi her gün Belediye önünden her saat başı, hastane önünden ilçe merkezine ise her yarım saatte servisler mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Orhaneli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Orhaneli Devlet Hastanesi, Bursa ili Orhaneli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Orhaneli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ramazan Ilhan
Diş için gittim. İki dr. üç hemşire var. Biz diş yapmıyoruz deyip Bursaya git dediler.. Hala işi çözemedim.. Kafam karıştı.. Diş hekimi ne iş yapar bilelim de ona göre randevu alalım..

Orhaneli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Orhaneli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Orhaneli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
17.5 km. uzaklıkta
Dr. İbrahim Öktem Cad. No:40
Keles İlçe Devlet Hastanesi
20.9 km. uzaklıkta
Cuma Mah. Atatürk Cad. No:30
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
31.2 km. uzaklıkta
Alaaddin Mah. Prof. Dr. Orhan Karmış Cad. No:3
Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
31.6 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Okul Sok. No:4
Endomed Tıp Merkezi
31.8 km. uzaklıkta
Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
31.8 km. uzaklıkta
Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92