Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Büyükorhan
Adres:Dr. İbrahim Öktem Cad. No:40
Telefon:0 (224) 841-2005
Web Sitesi:buyukorhanidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.77518528.882563

Kurum Hakkında

Büyükorhan’da 1990’lı yıllarda sağlık ocağı olarak inşa edilen ve 2000’li yılların başında tadilat yapılarak Devlet Hastanesi’ne dönüştürülen mevcut binanın günümüz şartlarında yetersiz kalması üzerine 2015 yılında Büyükorhan’a yeni bir hastane yapılmasına karar verilmişti. Yeni Devlet Hastanesi binası zemin artı 3 kat olarak 4 bin 798 metrekare alan üzerinde inşa edildi. Hastane 12 yatak kapasitesine sahip ve 9 poliklinik odasından oluşuyor. Yeni hizmet binasında 1 acil polikliniği, 8 acil müşahede yatağı, acil serviste 1 CPR odası, 1 acil müdahale odası1 diş ünitesi, 2 doğumhane, 1 kuvözlü SDL 1 Adet Sterilizasyon ünitesi, temiz alan kirli alan, ayrı şekilde 1 adet gözetimli laboratuvar, 1 adet röntgen ünitesi ve 18 araçlı açık otopark alanı bulunuyor. 12 yatak kapasitesine sahip hastanede toplam 55 personel görev yapıyor.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Toplum Sağlığı Merkezi-Aile Sağlığı Merkezi ve 112 noktası ile yanyana 2 ayrı binada ve yanyana olan bu binalar sayesinde hizmet vermekte olup, gelen vatandaşın ihtiyaç ve istekleri aynı adres ortamında giderilmektedir.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi, Bursa ili Büyükorhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orhaneli Devlet Hastanesi
17.5 km. uzaklıkta
Karabekir Mah. Linyit Sok. No:1
Dursunbey Devlet Hastanesi
29.6 km. uzaklıkta
Cebeci Mah. Taşköprü Cad. No:2
Keles İlçe Devlet Hastanesi
33.5 km. uzaklıkta
Cuma Mah. Atatürk Cad. No:30
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
47.9 km. uzaklıkta
Alaaddin Mah. Prof. Dr. Orhan Karmış Cad. No:3
Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği
48 km. uzaklıkta
Demirkapı Mah. Uludağ Yolu Cad. No:63
Endomed Tıp Merkezi
48.4 km. uzaklıkta
Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)