Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Büyükorhan
Adres:Dr. İbrahim Öktem Cad. Okul Sok. No:8
Telefon:0 (224) 841-2005
39.77316828.885287

Kurum Hakkında

İlçemiz Merkez Sağlık Ocağı Haziran 2007 yılında Entegre Devlet Hastanesine dönüştürülmesine karar verilmiş ve çalışmalarına 01-11-2007 itibarıyla başlamıştır. Hastane olarak kullanılmakta olan binada yapılan. güçlendirme çalışmaları nedeniyle Hastane çalışmaları bir müddet eski hizmet verilmeye çalışılmış ve 2008 Temmuz ayında mevcut binanın çalışmaları tamamlanmasıyla Hastane kendi binasında çalışmalarına başlamıştır.

Hastanemiz kadrolarında halen 1 Uzman Hekim (Aile Hekimi uzmanı olup aynı zamanda Hastane Başhekimliği ile TSM Sorumlu Hekimi görevini de yürütmekte) ve 2 Pratisyen Hekim 2 Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknikeri- 1 personel Hastane Müdür Vekili olarak görev yapmakta) 1 Laboratuvar Teknikeri 1 Sorumlu Hemşire, 6 Ebe 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 112 Noktasında ise 5 Acil Tıp Teknikeri görev almakta ve 112 ile yapılan hasta sevklerinde görev verilmektedir.

Bunun dışında Doğumlar için İcapcı Ebe ve Hasta nakillerin de İcabcı Şoför şeklinde Hasta nakil Ambulansı ile de destek verilmektedir.

Hastanemiz E-2 Grubu hastaneler grubunda olup, Sağlık Bakanlığımızın aldığı karar doğrultusunda Birinci Basamak Sağlık Hizmeteri kapsamına alınmasına karar verilmiş devir işlemleri ilgili çalışmalar başlatılmış olup, 1 Kasım 2011 tarihinden itibaren Bursa Sağlık Müdürlüğüne bağlanarak İlçe Devlet Hastanesi olarak çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi, Bursa ili Büyükorhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orhaneli Devlet Hastanesi

17.5 km. uzaklıkta

Karabekir Mah. Linyit Sokak No:1

Dursunbey Devlet Hastanesi

30.6 km. uzaklıkta

Bozyokuş Mah. Zihni Özger Cad.

Keles İlçe Hastanesi

33.4 km. uzaklıkta

Cuma Mah. Atatürk Cad. No:30

Bursa Devlet Hastanesi

48.1 km. uzaklıkta

Hasta Yurdu Cd. No:31 Tophane

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

48.1 km. uzaklıkta

Alaattin Mh. Ortapazar Cd. Menekşe Sk. No:2

Medical Park Bursa Hastanesi

48.5 km. uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

Endomed Tıp Merkezi

48.5 km. uzaklıkta

Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)