Kocaeli Şehir Hastanesi

Kocaeli Şehir Hastanesi
Kurum Adı:Kocaeli Şehir Hastanesi
Kategori:Şehir Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Tavşantepe Mah. Akif Sok. No:63
Telefon:182
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.78331829.959067

Kurum Hakkında

Kocaeli Şehir Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İzmit Cephanelik mevkisinde 368 bin 668 metrekare alanda inşa edilen ve bünyesinde 6 farklı hastane bulunan hastane 2023 yılı itibariyle hizmete girmiştir. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde 494 yataklı bölge hastanesi, 116 yataklı onkoloji hastanesi, 246 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi, 124 yataklı kalp damar hastalıkları hastanesi, 100 yataklı yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi ve 100 yataklı fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı tarafından Gama Holding ve Türkerler Holding iş ortaklığıyla hayata geçirilecek Kocaeli Şehir Hastanesi’nin temeli 20 Mayıs 2015 tarihinde atılmıştır.

Toplamda 1218 yatak kapasiteli Kocaeli Şehir Hastanesinde 63 ameliyathane, 188 yoğun bakımı bulunmaktadır. Gerektiğinde ve olağanüstü şartlarda daha da artabilecek şekilde planlanmış ve dizayn edilmiş, son derece modern teknolojiyle donatılmış bir hastanedir. Poliklinik hizmetleri, tıbbi cihazlar, ekipmanlar son derece gelişmiş şekilde dizayn edilmiş ve halkımınızın kullanıma sunulmuştur.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kocaeli Şehir Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kocaeli Şehir Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Kocaeli Şehir Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 yılından beri hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Özel Denge Tıp Merkezi
Özel Denge Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kocaeli Şehir Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉