Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.comHata Bildir
40.77443029.971976

Kurum Hakkında

2005 Yılında Samsunda ve 2006 Yılında İzmitte kurulan ROMATEM, daima bilimsel yaklaşımı ve en iyi hizmeti sağlamayı amaçlayan bir bilim yuvasıdır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 yılından beri hastalarımıza hizmet vermektedir.

Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü sağlık kuruluşlarından olan Romatem, hasta tedavileri haricinde hasta güvenliği, hasta hakları, hasta ve ailesinin tıbbi eğitimi gibi destekleyici eğilimiyle hastane kavramının sadece tedavi etmekten ibaret olmadığını kanıtlayan bir bilim yuvasıdır. Temel olarak "Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" olarak kurulan bu sağlık kuruluşu ayrıca bünyesinde barındırdığı Bel okulu, Fibromiyalji Okulu ve Ağrı okullarında sosyal sorumluluk çerçevesinde hastalara ve ailelerine destekleyici konularda pratik ve koruyucu bilgiler vermektedir.

Hizmetlerini birçok anlaşmalı kurumlar ile ortak yürütmekte olan ROMATEM, Tüm Kamu Sigortalıları, SSK, Emekli Sandığı, Bağkur, Kamu Görevlileri, Özel Sigortalar, Bankalar ve ayrıca diğer tüm hastalara hizmet vermektedir.

Romatem; Türkiye de çok az sayıda bulunan lokomat (felçli hastalar ve yürüyüş bozukluğu olan hastalar İçin yürüyüş robotu) cihazı, armeo sprİng el robotunu ve amedeo parmak robotu, bel ve boyun ağrılarında yeni çözüm olan vertetrac cihazı, bel ve boyun kireçlenmelerinde yüksek yoğunluklu lazer tedavisi olan hİltherapy cihazı ve skolyoz(omurga eğriliği) tanısında kullanılan dİers 4d formetric skolyoz ölçüm cihazını da hastaların tedavilerinde kullanmak üzere bünyesinde bulundurmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tunay Geren
★★★★★
Çok duyarlı kişiler çalışıyor. Bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum.
Zekiye Akca Karagöz
★★★
Nasıl burası, yatarak mı tedavi yapıyor? Benim kızımın düzgün bir şekilde fiziye ihtiyacı var yıllardır rabilatosyon merkezlerine gidiyorum ama sonuç alamıyorum ve yürüme şansı var diyor doktor.
İhsan Esendere
★★★★★
Tedavim süresince gereken hassasiyeti gösteren doktorum sayın Ahmet Dinç ile hemşirem Seda Biral'a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 109 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Renalis Diyaliz Merkezi
310 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52
İlgi Çocuk Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10
Denge Tıp Merkezi
930 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4
Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
990 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22
Cihan Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No:33
İzmit Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29
FMC İzmit Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102