Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Kocaeli FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4
Telefon:4447686
40.77443029.971976

Kurum Hakkında

2005 Yılında Samsunda ve 2006 Yılında İzmitte kurulan ROMATEM, daima bilimsel yaklaşımı ve en iyi hizmeti sağlamayı amaçlayan bir bilim yuvasıdır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 yılından beri hastalarımıza hizmet vermektedir.

Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü sağlık kuruluşlarından olan Romatem, hasta tedavileri haricinde hasta güvenliği, hasta hakları, hasta ve ailesinin tıbbi eğitimi gibi destekleyici eğilimiyle hastane kavramının sadece tedavi etmekten ibaret olmadığını kanıtlayan bir bilim yuvasıdır. Temel olarak "Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" olarak kurulan bu sağlık kuruluşu ayrıca bünyesinde barındırdığı Bel okulu, Fibromiyalji Okulu ve Ağrı okullarında sosyal sorumluluk çerçevesinde hastalara ve ailelerine destekleyici konularda pratik ve koruyucu bilgiler vermektedir.

Hizmetlerini birçok anlaşmalı kurumlar ile ortak yürütmekte olan ROMATEM, Tüm Kamu Sigortalıları, SSK, Emekli Sandığı, Bağkur, Kamu Görevlileri, Özel Sigortalar, Bankalar ve ayrıca diğer tüm hastalara hizmet vermektedir.

Romatem; Türkiye de çok az sayıda bulunan lokomat (felçli hastalar ve yürüyüş bozukluğu olan hastalar İçin yürüyüş robotu) cihazı, armeo sprİng el robotunu ve amedeo parmak robotu, bel ve boyun ağrılarında yeni çözüm olan vertetrac cihazı, bel ve boyun kireçlenmelerinde yüksek yoğunluklu lazer tedavisi olan hİltherapy cihazı ve skolyoz(omurga eğriliği) tanısında kullanılan dİers 4d formetric skolyoz ölçüm cihazını da hastaların tedavilerinde kullanmak üzere bünyesinde bulundurmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tunay Geren · 12 Mart 2016

Çok duyarlı kişiler çalışıyor. Bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

Zekiye Akca Karagöz · 23 Ocak 2016

Nasıl burası, yatarak mı tedavi yapıyor? Benim kızımın düzgün bir şekilde fiziye ihtiyacı var yıllardır rabilatosyon merkezlerine gidiyorum ama sonuç alamıyorum ve yürüme şansı var diyor doktor

İhsan Esendere · 30 Kasım 2012

Tedavim süresince gereken hassasiyeti gösteren doktorum sayın Ahmet Dinç ile hemşirem Seda Biral'a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 107 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Renalis Diyaliz Merkezi

310 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52

Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

910 metre uzaklıkta

Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10

İlgi Çocuk Tıp Merkezi

920 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10

Denge Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4

Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

990 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24

Cihan Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No:33

RTS İzmit Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29