Özel Renalis Diyaliz Merkezi

Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52
Telefon:0 (262) 311-7030
40.77248529.969310

Kurum Hakkında

Özel Renalis Diyaliz Merkezi bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi yapılmaktadır. Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe ve Cumartesi günlerinde ise 2 seans yapılmaktadır. Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Renalis Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renalis Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renalis Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Renalis Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4

Denge Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4

Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10

İlgi Çocuk Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10

Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

730 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24