Konya Şehir Hastanesi

Konya Şehir Hastanesi
Kurum Adı:Konya Şehir Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Karatay
Adres:Akabe Mah. Kanal Cad. No:260/A Karatay
Telefon:0 (332) 310-5000
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.85803632.549847

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle inşaatı başlatılan ve yapımı tamamlanan Konya Şehir Hastanesi 2020 yılında hizmete açılmıştır. Bir YDA Group iştiraki olan ATM Sağlık Konya Yatırım ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan Konya Şehir Hastanesi Konya ve çevresine hizmet verecek bir sağlık üssü olarak planlanmış olup 420 bin m2 kapalı alana sahiptir. 278 poliklinik, 609 hasta yatağı, 130 yoğun bakım, 10 KVC yoğun bakım, 48 yeni doğan yoğun bakım, 14 adet tek kişilik doğumhane, 12 perinatal servis, 19 tutuklu servisi, 3 İyot tedavi birimi, 17 yanık merkezi olmak üzere 416 yatak kadın doğum ve çocuk 433 yatak genel hastane olarak hizmet vermektedir.

Hastanede yataklı servisler dışında 32 genel, 12 gün, 2 sezeryan, 2 tüp bebek ve 1 yanık olmak üzere toplam 49 ameliyathane, endoskopi birimi, nükleer tıp birimi, meme mükemmeliyet merkezi, fizyoterapi birimi, hemodiyaliz ünitesi, sağlık kurulu ve kapsamlı bir radyoloji birimi mevcut. Konya Şehir Hastanesi, 187 yataklı Onkoloji Hastanesi ve 201 yataklı KVC hastanesi ile birlikte toplam 1250 yatak sayısına sahiptir.

2800 araçlık otoparkı, beş yıldızlı otel konforunda tasarlanmış, modern mimarisi ve akıllı bina özellikleriyle dikkat çeken Konya Şehir Hastanesi'nde her hasta ve hasta yakını hastaneye adım attığı andan itibaren eğitimli ve güler yüzlü Hasta Yönlendirme ve Refakat Hizmetleri personeli tarafından karşılanmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Şehir Hastanesi, Konya ili Karatay ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

MHRS - Online Randevu

Konya Şehir Hastanesi RandevuKonya Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Konya Şehir Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Şehir Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Şehir Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Şehir Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi

4.5 km. uzaklıkta

Şükran Mah. Taşkapı Medrese Sok. No:15

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meram Ek Binası

5.2 km. uzaklıkta

Aksinne Mah. Esmetaş Sokak No:16

Konya Akademi Hastanesi

5.2 km. uzaklıkta

Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)

Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28

Konya Hospital

5.3 km. uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Dr. Arazi Tıp Merkezi

5.5 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1

Konya Anıt Hastanesi

5.6 km. uzaklıkta

Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram