Lapseki Devlet Hastanesi

Lapseki Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Lapseki Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Lapseki
Adres:Cumhuriyet Mah. Çanakkale Cd.
Telefon:0 (286) 512-1129
40.34693126.684045

Kurum Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesinde 25 kadro yatağı bulunmaktadır. 1957 yılında yapılan Hastane binası 2095 m2, toplan arsa alanı içinde 400 m2, oturum alanı toplan 1400 m2 kapalı alana sahip olup, eski hükümet konağında hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde 3 Aile Hekimi Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 5 Pratisyen Hekim, 3 Diş Hekimi, Müdür, Müdür Yardımcısı, 1 Başhemşire, 22 Hemşire, 19 Ebe, 5 Sağlık Memuru, 4 Laboratuar Teknisyeni, 6 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Anestezi Teknisyeni, 1 Memur, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Teknisyeni Yardımcısı, 1 Bekçi, 2 Şoför ve 7 Hizmetli olmak üzere 81 personel bulunmaktadır. Hastanemizde 2 ambulans bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lapseki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Lapseki Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Lapseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Lapseki Devlet Hastanesi RandevuLapseki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Saydan · 16 Mayıs 2014

Lapsekililer çok şeker bir dahiliyeciniz var sıkı tutun kaçırmayın bir daha onun gibi birisini bulamazsınız çok şeker çok efendi çok tatlı dilli benden söylemesi
Saygılar sayın doktorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Lapseki Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Lapseki Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Lapseki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gelibolu Asker Hastanesi

7.6 km. uzaklıkta

Yazıcızade Mh. Gelibolu

Gelibolu Devlet Hastanesi

7.9 km. uzaklıkta

Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22

Çanakkale Asker Hastanesi

31.3 km. uzaklıkta

Cevat Paşa Mh. Çanakkale Boğaz Komutanlığı

Çanakkale Devlet Hastanesi

32 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123

Atlas Tıp Merkezi

32.5 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Barbaros Polikliniği

32.8 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99