Lapseki Devlet Hastanesi

Lapseki Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Lapseki Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Lapseki
Adres:Gazi Süleyman Paşa Mahallesi
Telefon:0 (286) 512-1129
Web Sitesi:lapsekidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.33039926.663412

Kurum Hakkında

Yaklaşık 6000 m2 kapalı alana sahip hastane; tek ve çift kişilik içinde banyo, wc, tv, buzdolabı bulunan otel konforu andıran odalardan oluşuyor. Toplam 30 yatak kapasitesine sahip hastanede dijital röntgen cihazı, 1 ameliyathane, SDL (sancı-doğum-lohusa) odası, modern ve kullanışlı acil servisi, poliklinikleri ve yemekhane, mescit gibi sosyal donatılarıyla göz dolduran Lapseki Devlet Hastanesi, yeni tefrişatı ile Lapseki halkına hizmet vermektedir.

Lapseki Devlet Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Genel cerrahi, Dahiliye, Ağız ve Diş hastalıkları, branşlarında poliklinik hizmeti verilmektedir. 1 adet Diş Röntgen olmak üzere 2 adet Röntgen ve 2 adet laboratuvar son teknolojik cihazlarla donatılarak sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir. Yataklı servislerde nitelikli yataklarımızla hastanın rahat ve daha konforlu olarak sağlığına bir an evvel kavuşması için, tıbbi hizmet sunumunu destekleyen geniş, güvenli ve konforlu hizmet alanları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmayı sağlamaktadır.

Poliklinikler
  • İç Hastalıkları
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Polikliği
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Doğum ve Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Aile Hekimliği

Lapseki Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Lapseki Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Lapseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Lapseki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Saydan
★★★★★
Lapsekililer çok şeker bir dahiliyeciniz var sıkı tutun kaçırmayın bir daha onun gibi birisini bulamazsınız çok şeker çok efendi çok tatlı dilli benden söylemesi. Saygılar sayın doktorum

Lapseki Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Lapseki Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Lapseki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi
9.8 km. uzaklıkta
Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22
Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
29.6 km. uzaklıkta
İsmetpaşa mah. İnönü cad. No:123
Atlas Tıp Merkezi
29.9 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23
Barbaros Polikliniği
30.3 km. uzaklıkta
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99
Medical Park Çanakkale Hastanesi
30.8 km. uzaklıkta
Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Barbaros Mh. Prof.Dr. Sevim Buluç Sk. Terzioğlu Yerleşkesi A Blok