Mecitözü Devlet Hastanesi

Mecitözü Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Mecitözü Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Mecitözü
Adres:Sarıdede Mah. Ceyhan Sok. No: 5
Telefon:0 (364) 461-4303
Web Sitesi:mecitozudh.saglik.gov.trHata Bildir
40.52285935.288791

Kurum Hakkında

2002 yılında yapımına başlanan hastanemiz 2003 yılında hizmete açılmıştır. 2003 yılında 50 yatak kapasiteli L tipi karkas bina şeklinde hizmete açılan hastanemiz şuanda 25 yatak kapasiteli olarak hizmete devam etmektedir. Arsa tapu alanı 7654 m2 olup 3470 m2 kapalı alana sahiptir.

Hastanemizde yataklı servis, acil servis, laboratuvar, radyoloji ünitesi, doğumhane, diyaliz ünitesi, diş polikliniği ve idari bölümler ile 20000 kişiye hizmet vermektedir. Hastanemizde bir acil müdahele ambulansı ve bir adet nakil ambulansı bulanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca acil müdahale hizmetleri, pansuman ve enjeksiyon hizmetleri sunulmaktadır. Hastanemiz laboratuvarında Tam biyokimya, hemogram, TİT, kan grubu tayini, serolojik testler sürekli çalışılmaktadır. Hastanemize yakında alınacak hormon cihazıyla birlikte hormon testleri de çalışmaya başlanacaktır. Hertürlü direk grafi çekimi yapılmaktadır. Doğum uzmanı müdahalesi gerektirmeyen tüm doğumlar hastanemiz ebeleri tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Hastanemizin Diyaliz servisi açılmış olup 3 adet cihazımız ile Mecitözü ve köylerinde yaşayan, böbrek yetmezliği hastalarına hizmet sunmaktayız. Hastanemiz Hemodiyaliz ünitesi aynı anda 3 hastaya hizmet verebilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mecitözü Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Mecitözü Devlet Hastanesi, Çorum ili Mecitözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Mecitözü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mecitözü Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Mecitözü Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Mecitözü Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mecitözü Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göynücek İlçe Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Yozgat Cad. No:7/B
ElitPark Hastanesi
26.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
27.6 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
27.6 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Esnafevleri 4. Sok No:10
Çorum Özel Hastanesi
28.1 km. uzaklıkta
Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sk. No:2
Ortaköy İlçe Devlet Hastanesi
28.1 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. Hastane Sk.
Işın Göz Hastalıkları Merkezi
28.3 km. uzaklıkta
Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12