Mecitözü Devlet Hastanesi

Mecitözü Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Mecitözü Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Mecitözü
Adres:Sarıdede Mah. Ceyhan Sok. No: 5
Telefon:0 (364) 461-4303
40.52285935.288791

Kurum Hakkında

3 Pratisyen Hekim, 19 Hemşire, 5 Ebe, 7 Sağlık Memuru, 8 Acil Tıp Teksinyeni, 4 Laboratuvar Teknisyeni, 3 Röntgen Teknisyeni, 3 Tıbbi Sekreterden oluşan tecrübeli kadrosuyla hedef nufusu olan, ilçemiz ve bağlı köyleriyle birlikete yaklaşık 22.000 nufüsa hizmet vermektedir.

Hertürlü muayene; ilaç kullanımı ve katılım payından muafiyet raporu verilmesi, sürücü belgesi alabilir raporu, diyaliz hastalarımız için diyaliz bölümü çalışmalarımız devam etmektedir. Ambulans hizmetleri: Hastanemizde bir acil müdahele ambulansı ve bir adet nakil ambulansı bulanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca acil müdahale hizmetleri, pansuman ve enjeksiyon hizmetleri sunulmaktadır.

Hastanemiz laboratuvarında Tam biyokimya, hemogram, TİT, kan grubu tayini, serolojik testler sürekli çalışılmaktadır. Hastanemize yakında alınacak hormon cihazıyla birlikte hormon testleri de çalışmaya başlanacaktır. Hertürlü direk grafi çekimi yapılmaktadır.

Hastanemiz 38 fiili yatak sayısıyla hizmet vermektedir. Doğum uzmanı müdahalesi gerektirmeyen tüm doğumlar hastanemiz ebeleri tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Hastanemizin Diyaliz servisi açılmış olup 3 adet cihazımız ile Mecitözü ve köylerinde yaşayan, böbrek yetmezliği hastalarına hizmet sunmaktayız. Hastanemiz Hemodiyaliz ünitesi aynı anda 3 hastaya hizmet verebilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mecitözü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mecitözü Devlet Hastanesi, Çorum ili Mecitözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Mecitözü Devlet Hastanesi RandevuMecitözü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mecitözü Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mecitözü Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mecitözü Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mecitözü Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göynücek İlçe Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Yozgat Cad. No:7/B

ElitPark Hastanesi

26.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi

27 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Çamlık Cd. No:2

Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezi

27.6 km. uzaklıkta

Yavruturna Mah. Esnafevler 4. Sok No:10

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27.6 km. uzaklıkta

Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22

Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi

27.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 1. Sok. No:2

Çorum Özel Hastanesi

28.1 km. uzaklıkta

Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sk. No:2