Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Menteşe
Adres:Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi
Telefon:0 (252) 213-2001
37.21456728.368896

Kurum Hakkında

Menteşe ilçesinde 2008 yılından bu yana 582 m2 tek katlı alanda hizmet veren Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yetersiz kalması üzerine 2015 yılında temeli atılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binası inşaatı tamamlanarak hasta kabulüne başlamıştır.

Yeni yapılan Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7 bin 852 m2 kapalı alana sahiptir. Merkezin yer altında iki katı otopark olarak projelendirilmiştir. 50 araçlık otoparkın yanı sıra, ameliyathane, idari birim ile birlikte 40 ünite ve 24 saat hizmet verecek bir acil servis birimi vardır. 5 kattan oluşan Muğla ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Türkiye’de birçok Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ve Diş Hekimliği Fakültelerinde yer almayan Dental Tomografi cihazı da vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Menteşe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMuğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.

Move Fizik Tedavi Dal Merkezi

140 metre uzaklıkta

Orhaniye Mah. Haluk Özsoy Caddesi No:11/3

Güney Göz Hastanesı

1.1 km. uzaklıkta

Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı

Muğlacan Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91

Muğla Yücelen Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii

Yatağan Devlet Hastanesi

24.5 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 186. Sk. No:49