Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Menteşe
Adres:Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi
Telefon:0 (252) 213-2001
Web Sitesi:www.muglaadsm.gov.trHata Bildir
37.21456728.368896

Kurum Hakkında

Menteşe ilçesinde 2008 yılından bu yana 582 m2 tek katlı alanda hizmet veren Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yetersiz kalması üzerine 2015 yılında temeli atılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binası inşaatı tamamlanarak hasta kabulüne başlamıştır.

Yeni yapılan Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7 bin 852 m2 kapalı alana sahiptir. Merkezin yer altında iki katı otopark olarak projelendirilmiştir. 50 araçlık otoparkın yanı sıra, ameliyathane, idari birim ile birlikte 40 ünite ve 24 saat hizmet verecek bir acil servis birimi vardır. 5 kattan oluşan Muğla ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Türkiye’de birçok Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ve Diş Hekimliği Fakültelerinde yer almayan Dental Tomografi cihazı da vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Menteşe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kerim Araz
Rezalet bir kurum, doktorların kaprisleri, ilgisizlikleri korkunç derecede. Buraya gidip moral bozacağınıza, hiç gitmeyin daha iyi.
Emel Ertargin
Bir yıldır bekliyoruz çocuk diş polikliniği hala randevu yok Dr yok adı diş hastanesi ama Dr yok içinde yazık.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.
Güney Göz Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı
Muğlacan Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91
Muğla Yücelen Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Marmaris Yolu Kötekli Mevkii
Yatağan Devlet Hastanesi
24.5 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 186. Sk. No:49
Köycegiz Devlet Hastanesi
37.9 km. uzaklıkta
Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1