Özel Güney Göz Hastanesi

Özel Güney Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Güney Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Menteşe
Adres:Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı
Telefon:0 (252) 214-5959
Web Sitesi:www.guneygoz.com.trHata Bildir
37.20752128.360079

Kurum Hakkında

Tıp Teknolojisini Göz rahatsızlıkları için yakından takip edip eden, konforlu, ferah ve profesyonel bir ortamda hizmet veren, tüm sorunlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıp, en hızlı şekilde çözüm getirilmesini sağlayan Özel Güney Göz Hastanesine hoş geldiniz.

İçinde bulunduğunuz, yaşayarak deneyimlediğimiz bilimsel ve teknolojik çağ, tüm yeniliklerin yakından takip edilmesini gerektirmektedir. Bu yola büyük bir heyecan deneyim ve uzman kadrosu ile giren Özel Güney Göz Hastanesi Ülkemizde yeni yapılanacak olan birçok projenin sizlerle başlamasının gururunu yaşıyor ve büyük hedeflerine doğru büyük adımlar atıyor.

Özel Güney Göz Hastanesi ailesi olarak, hastalarımıza yüksek teknoloji ile desteklediğimiz bilimsel araştırmalarımızla kaliteli, emniyetli tedavinin yanı sıra, güler yüz, sıcak yaklaşım, ilgi, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Hastanemizde her zaman ve her yerde göz sağlığınız ile ilgili şikayet, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz, uzman bir kadro ile tanışıp çözüm bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin göz sağlığı üzerine bize sunduğu tüm olanakları, uzman doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Özel Güney Göz Hastanesinden ayrılırken, gözlerinizdeki pırıltıyı görmek bizi mutlu edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım

Özel Güney Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güney Göz Hastanesi, Muğla ili Menteşe ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gulsah Kacar
★★
Yıllardır kontrole gittiğim hastanede en sonki muayenemden sonra lenslerimde sorun yaşadım ve kontrole gittim. Sorunun neden olabileceğini sorarken sorun olmasının imkansız olduğunu ve tekrar kontrol edemeyeceğini söyledi. Bu duruma şaşırıp tepki gösterince de odasından kovup başka istediğin yere git cümlesini kullandı. Hastanızı mağdur ettiniz harika bir doktorsunuz

Özel Güney Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Güney Göz Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güney Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muğlacan Diyaliz Merkezi
490 metre uzaklıkta
Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91
Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.
Muğla Yücelen Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Marmaris Yolu Kötekli Mevkii
Yatağan Devlet Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 186. Sk. No:49
Marmaris Yücelen Hastanesi
37.2 km. uzaklıkta
Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi
Köycegiz Devlet Hastanesi
37.9 km. uzaklıkta
Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1