Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kurum Adı:Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No:1/14
Telefon:0 (282) 250-5000
Web Sitesi:hastane.nku.edu.trHata Bildir
40.99759027.587157

Kurum Hakkında

Kurulduğundan bu yana gerek eğitim gerek sağlık alanında adını ve iddiasını sürdüren Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi sağlık alanında güzel işlere imza atarken Üniversite bünyesinde kurulan Araştırma Ve Uygulama Hastanesi de modern binasında hizmet vermektedir.

50.000 m² alana sahip ve 7 bloktan oluşan 226 yataklı yeni hastanemizde, yan dal poliklinikler ile birlikte 40 adet poliklinik, 7 yoğun bakım ünitesi, 59 yoğun bakım yatak sayısı, 2 anjiyo odası, 11 ameliyathane, 2 adet yemekhane, 491 kişilik konferans salonu, 2 adet kafeterya yer almaktadır. Amacımız; halkımızın layık olduğu en yüksek standartlardaki sağlık hizmetini, başka bir ile gitmeden Tekirdağ’ımızda halkımıza ulaştırmaktır.

Birimler
 • Acil Tıp
 • Adli Tıp
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çoçuk Cerrahisi
 • Çoçuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çoçuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Halk Sağlığı
 • İç Hastalıkları
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Radyoloji
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Tıbbi Farmakoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Üroloji

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İdris Erce
Ya yazıklar olsun 1 haftadır arıyorum genetik bölümünü açan yok kart verdiler ordan arıyorum açan yok. Başka yerlerden bağlatıyorum yine açan yok. Hastalıktan heryerim ağrıyor sonu bekliyorum hala yok.
Gülfer Çimen
★★★★★
Sibel hoca muhteşem bir doktor umarım kıymeti ve değeri bilinir.
Hayri Erşahin
★★
Randevu alımları çok zor. Neredeyse imkansız gibi.
Mehmett Kumpir
50 dakikadır arıyorum az yiyinde bi kaç opartör alın olmaz mı?
Ramiz Tok
★★★★★
Arkadaşlar boşuna hiç sinirlenmeyin. Hizmet aldıktan sonra buranın kalitesini anlayacaksınız. Özellikle kalbinde sıkıntı olanlar kesinlikle özel hastahanelerden uzak dursun. Buraya gelsin...
Ayhan Baş
★★★★
Cuma sabahları saat 8 de sistem açıldığı gibi gelecek hafta için internetten istediğiniz bölüme randevu alabilirsiniz. Tabiiki yoğunluk çok fazla olduğu için 1 saat içinde aldınız aldınız yoksa işiniz zor. Birdahaki hafta cumayı beklemeniz gerekecek. Yoksa sistem kötü ilgilenilmiyo gibi şikayette bulunmayın yoğunluk varsa hastane ne yapsın. Bide şunu unutmayın bu hastane tekirdağ ilinin en iyi hastanesidir yeni hastane inşaat halindedir şuan bulundukları yer geçicidir bu yüzden de bazı aksaklıklar olması normaldir.
Zeliş Bülbül
Gastrolojiye bir haftadır randuvu alamıyorum. sabah saat 8de gittim yine randevu alamadım. yılbaşı günü telefonla randevu alın dediler sabah 8den beri arıyorum telefonu kimse açan yook. bu ne rezalet? insan telefon başında beklerken ölür. nerde bu hastane sorumluları nerde bu devlet. yüretemeyecekseniz kapayın bu hastaneyi hastalarda hastane var demez başının çaresine bakar. Yetkililere de burdan sesleniyorum ve lütfen diyorum.
Nesrin Deniz
★★★
Eşim Rıdvan Deniz, Dr Tezcan Çalışkan tarafından ameliyat edildi çok iyi geçti hakkını ödeyemem fakat önlem için yoğun bakıma alındı. Çok soğuk zatürre edeceksiniz üşüyor diye yırtındım dediğim gibi aynen zatürre oldu. Zatürre soğuktan olmazmış bilemiyorum eşim ecelle pençeleşiyor. ben kafamı nereye vuracağımı bilmiyorum. Nereye vurayım???
Elif Tınmaz
★★★
Pazartesi günü fizik tedavi için 1 ay süreyle bizde yatırıcaz kızımı hastahaneye ama yorumları okuyunca tedirgin olmadım değil inşallah bir aksilik olmadan sağ salim fizik tedaviyi ve faydasını görüp çıkarız hastahaneden.
Hatice Kader
Bir saatte düşürdüm bir saat sıra bekledim tam sıra bana geldi sistemizde arıza var daha sonra tekrar arayın dedi. Sinirlerim bozuldu ağlıyorum bu kadar olmaz bize yazık değilmi.
TC Arsem Esra
★★★★
Arkadaşlar randevu için sabah 7 de internet üzerinden başvurun 8 de sistem kapanıyor randevular doluyor özellikle endokrin hastalarının randevu alacakları farklı onların sistemi her gün açık olmuyor bilginize
Rabia Ersoy
★★
Telefondan randevu alınmıyo hiç bi şekilde ancak netten cuma sabah alınabiliyo o kadar başka yok randevu falan sistem göçmüş gidiyo...
Tc Naziye Sinan
★★
Bu hastanede heyete çıktım iki gün koşturdum ve sağlık kurulu evrakları eksik gönderiyor Ankara ya 6-7 aydır sgk dan cevap bekliyorum sonuç için şimdi tekrar Tekirdağa gidip aynı evrakları hazırlayıp 6-7 ay bekliycem. hep moral bozukluğu zaman kaybı masraf zaten olan olmuş onun üzüntüsü. keşke herkes işini düzgün yapsa insanın başına gelmeyince bilmiyor tabi
Ercan Şeker
Böyle bir çökük sistem olmaz tam bir aydır bir randevu alamıyoruz
Fatmanur Kaya
★★
Ben de bir aydır endokrin bölümüne randevu alamadım en iyisi hastaneye gitmek.
Tolga Kurtulus
Bu nedir ya bir aydır randevu alamıyorum net ne de telefondan nasil bişey bu madem yapamıyosunuz kapatın o zaman bu hastaneyi. nerede bu devlet nerede hasta hakları.
Gülsah Bülbül
★★
Valla kızım için randevu alacaktım ama yorumlardan sonra korktu gözüm iyisimi ben özelden şaşmıyayım :)
Meltem Er Özgün
Adam ölse kimsenin çokta umurunda.. Bi nörolojiye randavu almak bu kadar zor olurmu kardeşim 20 gündür size ulaşmaya çalıyorum. Sisteminizi geliştirin. İnsanları mağdur etmeyin.
Berke Pehlivan
★★
Ne yazıkki ben de telefonla randevu almaya çaba gösterdim ama ne gezer ne mümkün 19 dakıka bekledim kale gibi korunuyor savaşı kaybettim bilginize???
Ayça Balkan Karabıyık
★★★★★
Pazartesi ameliyat olan babam Hasan Balkan adına; Prof.Dr.Gürsel Remzi Soybir'e, Doç.Dr. Ümit Geçgel'e ve Genel Cerrahi Bölümü hemşire ve yardımcı personeline gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederim...
TC Nihal Durgut
★★★★★
Telefonla çok kolay randevu alınabiliniyor... Ruh ve sinir hastalıkları bölümüne gayet rahat randevu alabildim. Teşekkürler.
Ayhan Coşkun
★★★
Daha önceden hastanede kaydın varsa online randevu alınabiliyor. Ancak hiç kaydın yoksa kimlik bilgilerinin girilmesi isteniyor. Bilgileri girebileceğim bir yer bulamadım.
Özkan Bayırlı
★★
Saatlerce telefonda bekliyoz olur mu böyle bir çözüm bulunmasını istiyorum..
Elif Yaman Özkan
Sabahtan beri randevu almaya çalışıyorum ne telefondan ne de online alabildim bu nasıl iş bir Allahın kulu bakmıyor telefona.
Nehir Naz
06.12.2012 de operasyon geçirekti eşim. 05.12.2012 de yatış yapmamız istendi. Tabi yatışı gerçekleştirdik 1 gün boyunca tansiyon ateş vs. kontrolleri yapıldı. Sabahı ameliyat olacağından gece 12 gibi hiç birşey yememesi söylendi. Dendiği gibi de yaptık. Sabah erken vakit uyanıp ameliyata hazırlamalarını bekledik. Öğlene kadar kimseden ses seda çıkmadı. Saat 2 3 4 derken yenden sorduk nezaman alınacak diye.. Çünkü kimse hiçbirşekilde bi bilgi vermiyordu. Defalarca sormamıza ramen .Akşam saat 8 de olsa ameliyat olacak diyip geçitirildi. Nasıl olsa ameliyat olacak diyip bizde üzerine gitmedik.Unuttukları bişey vardı ki eşim bi gece evveli gece 12 itibariyle ne su içmişti ne bişeyler yemişti. 16:30 hemşire odaya gelip ameliyatın iptal edildiğini gerekli açıklamanın doktor tarafından yapılacağını söyledi. Bu durum bizi epey sinirlendirdi.Çünkü iş yerlerimizden izin alıp gittik. Bi dünya yoldan ailelerimiz geldi. 17:30 u geçerken doktor geldi.Yaptığı açıklama ameliyatlar yetişmedi sizi iptal ettik önümüzdeki hafta bigüne sıkıştırcaz demek oldu. Herneyse Odayı terketti doktor bende o sinirle onla beraber çıkıp

-Bu ne sabahtandır herhangi birşey söylenmiyor, saatlardir ağzına bişey koymadı dedim ve bana verdiği cevap doktor un saat 5 oldu ameliyathane kapandı demek oldu.B en ömrü hayatımda böyle rezilliğe ilk defa şahit oluyorum.Gün içerisinde yapamadıysan ameliyatı ertesi gün yap.Yada Yapamayacapın ameliyata randevu verme.Zannediyolar ki dünya onların etrafında dönüyor. Tabiki bu yazı burda kalmayacak Gerekli yerlere de bildirgesini yapacağım.Hayır bide şöyle bi durumda var.Haftaya hangi gün diyoruz belli değil bi araya sıkıştırcaz deniyo dalga geçer gibi.

Başka bi konu ise yattığımız ilk gün damar yolu açıldı eşimde ,o esnada çarşafa kan damladı .Ertesi gün temizlik hizmetlisi geldiğinde rica ettim çarşafı değiştirebilirmiyiz diye.. Verdiği cevap bizde öyle hergün çarşaf değişmiyo demek oldu.

Tamam bazı doktorları ve davranışları iyi ,iyi niyetli olabilir onlara lafımız yok. Ama bu konu içerisinde geçen doktor ve hizmetli hakkında kesinlikle ve kesinlikle şikayet formu dolduracam. Önce hastanenin HASTA HAKLARI bölümünde sonrasında net üzerinden Ankara kanalına. Bunlar kaile alınmayacak konular değil.

Şöyle düşünün 1 gece öncesinden gidiyorsunuz 4 yataklı bi odada bi koltuk üzerinde sabahlamaya çalışıyosunuz. 2 satte bir hemşire odaya girdiğinden ve odadaki insanların sesinden vs. uyuyamıyorsunuz. 10 dakka dalmışken sabahın 6 sında uyandırılıyorsunuz. Sonrasınnda zaten uyku yok. Bu sadece refakatçi için değil eşim için yani hasta içinde aynı şey söz konusu. Hastane, hasta kokusu ona keza.. Çektiğin sıkıntıya mı yanarsın yoksa doktorun bu umursamaz tavrınamı ? Özetlicek olursak gittik, kaydımızı açtırdık, yattık, damar yolu açıldı, tansiyon, ateş, nabız bakıldı, aç kaldı, bekledik, sorduk -cevap alamadık, sinir olduk, katater çıkartıldı, çıkış işlemlerini yaptık, evin yolunu tuttuk.
Nilgün Ölçer Hiçürkmez
★★
Bir saattir telefon başındayım hala randevu alamadım. Hasta randevu almayı beklerken Hakkın rahmetine kavuşacak.
Berk Çakar
★★
Ne telefon ile ne de online endikronoloji servisinden randevu alınamıyor bu nasıl iş ?

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 149 oy kullanılmış ve kurum hakkında 27 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tekirdağ Yaşam Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa
Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Sertkaya Sok. No:37
Olgungöz Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Elif Hanım Sok. No:9
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2
Tekirdağ Şehir Hastanesi
5.3 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri
Tekirdağ Devlet Hastanesi
6.2 km. uzaklıkta
Ortacami Mah. Hastane Bayırı Sok. No:1
Star Medica Hastanesi
6.7 km. uzaklıkta
Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10