Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Narlıdere
Adres:Huzur Mah. Egemen Sok. No:2
Telefon:0 (232) 239-3311
Web Sitesi:narlidereadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.39610826.995194

Kurum Hakkında

1 Mart 2014 tarihinde Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi olarak açılılmıştır. ADSM'miz, son teknolojik ekipman ve personelimizle 8 saat hizmet veren donanıma sahiptir. Tüm sağlık personelimiz, uzman ve tecrübeli diş hekimlerimizle kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. Narlıdere Ağzı ve Diş Sağlığı Merkezi'ni barındıran tesiste, 112 Komuta Kontrol Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi birimlerini de bulunmaktadır.

Narlıdere ve civarındaki ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın merkeze gitmeden, diş sağlığı için başvuracakları modern bir tesis olan hastanemizde uzman ve tecrübeli 23 Diş Hekimi görev yapmakta olup; implant, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti (çocuk diş kliniği), diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile uygulanmaktadır.

Amacımız her hizmetin hastalarımıza en ideal şekilde verildiği, her hastanın kendisini özel hissettiği, örnek alan değil, örnek alınan bir kuruluş olmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Narlıdere ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Ilıca Mh.Mithatpaşa Cd. No:125
Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
3 km. uzaklıkta
Korutürk Mah. Mithatpaşa Caddesi No:305
Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
İnciraltı Mah. Mithatpaşa Cad. No:1606
Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36
İlke Tıp Merkezi
5 km. uzaklıkta
Sarmaşık Caddesi No:11/A-B
Ekol Balçova Tıp Merkezi
5.2 km. uzaklıkta
Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A