Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Narlıdere
Adres:Huzur Mahallesi Egemen Sokak No:2
Telefon:0 (232) 239-1313
38.39610826.995194

Kurum Hakkında

1 Mart 2014 tarihinde Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi olarak açılılmıştır. ADSM'miz, son teknolojik ekipman ve personelimizle 8 saat hizmet veren donanıma sahiptir. Tüm sağlık personelimiz, uzman ve tecrübeli diş hekimlerimizle kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Narlıdere ve civarındaki ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın merkeze gitmeden, diş sağlığı için başvuracakları modern bir tesis olan hastanemizde uzman ve tecrübeli 23 Diş Hekimi görev yapmakta olup; implant, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti (çocuk diş kliniği), diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile uygulanmaktadır.

Amacımız her hizmetin hastalarımıza en ideal şekilde verildiği, her hastanın kendisini özel hissettiği, örnek alan değil, örnek alınan bir kuruluş olmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Narlıdere ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuNarlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

3 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Alfa Tıp Merkezi Balçova

4 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Monofiz Ftr Dal Merkezi

4.3 km. uzaklıkta

Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova

İlke Tıp Merkezi

5 km. uzaklıkta

Sarmaşık Caddesi No:11/A-B

Egesante Tıp Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A