Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Gürsel Mh. Darülaceze Cd. Okmeydanı
Telefon:0 (212) 320-1043
41.06628428.974120

Kurum Hakkında

Hastanemiz; Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir. İl Özel İdarelerinin tüzel kişiliklerini 30.03.2014 tarihinden itibaren sona erdiren 6360 sayılı kanun gereğince hastanemizin ismi 01 Ağustos 2014 tarihinden itibaren İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak değişmiştir. 5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren bünyemize katılmıştır.

Hastanemizin klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemiz, hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlanında hizmet vermekte olup Türkiye’nin ilk ve en büyük diş hastanesidir. Amacımız, Hastanemizde Ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri sürekli izleyerek, değişen koşullara uyum sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığı alanında bir model oluşturmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuOkmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Kaptanpasa Mah. Darülaceze Cad. No:25

Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi

220 metre uzaklıkta

Gürsel Mah. Darülaceze Cad. No:32/2 Okmeydanı

Okmeydanı Tıp Merkezi

230 metre uzaklıkta

Gürsel M. Darülaceze Cd. Ekşioğlu İşmerkezi N:34

Adıvar Polikliniği

470 metre uzaklıkta

Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2

Şişli Kolan Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14

Memorial Şişli Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Piyalepaşa Bulvarı Perpa Yanı Okmeydanı

Sadabad Tıp Merkezi

600 metre uzaklıkta

Talatpaşa Mah. Aslangazi Cad. No:10 Okmeydanı