Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Gürsel Mah. Namzet Sok. No:1
Telefon:0 (212) 320-1043
Web Sitesi:okmeydaniadsh.saglik.gov.trHata Bildir
41.06628428.97412

Kurum Hakkında

Hastanemiz; Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir. İl Özel İdarelerinin tüzel kişiliklerini 30.03.2014 tarihinden itibaren sona erdiren 6360 sayılı kanun gereğince hastanemizin ismi 01 Ağustos 2014 tarihinden itibaren İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak değişmiştir. 5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren bünyemize katılmıştır.

Hastanemizin klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemiz, hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlanında hizmet vermekte olup Türkiye’nin ilk ve en büyük diş hastanesidir. Amacımız, Hastanemizde Ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri sürekli izleyerek, değişen koşullara uyum sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığı alanında bir model oluşturmaktır.

Birimler
 • Genel Diş Tedavi
 • Çocuk Diş Tedavi
 • Ağız Diş ve Çene Cerrahi
 • Periodontoloji
 • Protez
 • Endodonti
 • Acil Diş-Nöbet
 • Ortodonti
 • Röntgen Birimi
 • Evde Sağlık
 • Uluslararası Hasta
 • Merkezi Sterilizasyon
 • Hasta Hakları
 • Diş Protez Laboratuarı

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:27
Okmeydanı Tıp Merkezi
230 metre uzaklıkta
Gürsel M. Darülaceze Cd. Ekşioğlu İşmerkezi N:34
Adıvar Polikliniği
470 metre uzaklıkta
Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2
Şişli Kolan Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14
Memorial Şişli Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Piyalepaşa Bulvarı Perpa Yanı Okmeydanı
İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
620 metre uzaklıkta
Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı
Türkiye Gazetesi Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Darülacaze Cad. No:14/1