Özel A Merkez Diyaliz Merkezi

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Dikkaldırım Mh. Hayran Cd. Acemler St. C Blk-43
Telefon:0 (224) 238-0050
40.20726229.005824

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20/07/2012 tarihinde Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır. Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri tarafından yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar deneyimli personelimiz tarafından diyalize alınmaktadır.

Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel A Merkez Diyaliz Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Bursa Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Odunluk Mah. Liman Cd. No:4

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

950 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi

Jimer Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

1.1 km. uzaklıkta

Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2

Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Karaman Mah. Kültür Cad. Biçen Sok. No:10