Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1
Telefon:0 (414) 316-6726
Web Sitesi:www.abcdalmerkezi.comHata Bildir
37.16486338.798016

Kurum Hakkında

ABC Dal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusuna özel önem vermektedir. Yeni doğan sağlıklı bebeklerin doğumundan itibaren hastalıklardan korunması, erken tanı ve tedavi yoluyla hastalıklarının iyileştirilmesi, çocuk sağlığının korunması ve gelişiminin izlenmesi, aylık takipleri uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

ABC Dal Merkezi 2013 yılında, Şanlıurfa'nın merkezi yeri olan Bamyasuyu'nda kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip abc Dal Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 yılında abc Dal Merkezi, tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.

Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaçlarına karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meydan Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9
Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.
Edessa Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Harran Üniversitesi Cad. No:49
Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat
Şanmed Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. No:78