Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1
Telefon:0 (414) 316-6726
37.16486338.798016

Kurum Hakkında

ABC Dal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusuna özel önem vermektedir. Yeni doğan sağlıklı bebeklerin doğumundan itibaren hastalıklardan korunması, erken tanı ve tedavi yoluyla hastalıklarının iyileştirilmesi, çocuk sağlığının korunması ve gelişiminin izlenmesi, aylık takipleri uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

ABC Dal Merkezi 2013 yılında, Şanlıurfa'nın merkezi yeri olan Bamyasuyu'nda kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip abc Dal Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 yılında abc Dal Merkezi, tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.

Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaçlarına karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jino Life Tıp Merkezi

800 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

Meydan Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Ursu Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Paşabağı Mahallesi, Şaniefendi Caddesi No:169

Bergama Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.