Özel Aka Diyaliz Merkezi

Özel Aka Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Aka Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52
Telefon:0 (224) 366-9997
40.19176829.112450

Kurum Hakkında

Camileri, kaplıcaları, asırlık çınarları ile ünlü, dağın ve denizin iç içe olduğu tarihi Bursa şehrinde bulunan Aka Diyaliz Merkezi 1 Nefrolog, 3 diyaliz hekimi, 16 hemodiyaliz hemşiresi ile 2008'den beri 39 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir. Merkezimizde iki ayrı hemodiyaliz salonu ve HCV(+), HBS(+) alanlarımız mevcuttur. Her ay hasta beslenme takipleri yapılarak diyet tedavileri diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir. Hastanın evinden merkeze ve tedavi sonrası merkezden evine servis araçlarımız ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Merkezimizde ayrıca prediyaliz hasta eğitimi verilmektedir.

Tıbbi donanımı ve altyapısı ile Kalite Yönetim Sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, bu konuda araştırmacı ve uzman kadrosu ile tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Aka Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aka Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Aka Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Aka Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Aka Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aka Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Göz Merkezi

120 metre uzaklıkta

Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3

Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Ankara Yolu Cad. No: 324-1

Doruk Yıldırım Hastanesi

220 metre uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 (Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı)

Doruk Tıp Merkezi

250 metre uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

290 metre uzaklıkta

152 Evler mah. Prof.Tezok cad. No:2

Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.