Özel Aksa Tıp Merkezi

Özel Aksa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aksa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Bağlar Mah. Atatürk Cad. No:2/1 Güneşli
Web Sitesi:www.hospitadent.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03147028.826461

Kurum Hakkında

Özel Aksa Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Aksa Tıp Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Aksa Tıp Merkezi 1996 yılında kurulmuştur. Eylül 2004 tarihinde Tıp Merkezi olmuştur, Mart 2005 tarihinde Cerrahi birim ilave edilmiştir.

Bir Hospitadent kuruluşu olan Güneşli Aksa Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde Ağız ve Diş Sağlığı haricinde Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Renkli Doppler USG, Endoskopi hizmetleri verilmektedir.

Aksa Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde "Diş Merkezi" birimindeki tüm diş hekimliği hizmetleri Hospitadent bünyesinde verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Aksa Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

HaruNazire Sümengen
★★★★★
Yıllardır içkulak iltihabı hastası olduğum teshisiyle birçok ilaç ve tedavi aldım. Nöroloji bölümü Dr Metin Benol bey sayesinde teşhis kesinleşti ve tedavi ile artık sağlıklıyım. Burayı tercih etmemde emeği geçen kuzenime ve hastane çalışanlarına teşekkürler.
Murat Kuru
★★★★★
Merhaba annemin hayatını burası kurtardı çok teşekkürler.
Belgin Şahin
★★★★★
Annem Özel Güneşli Aksa Tıp Merkez'inde bel ağrısı nedeniyle 20 gün boyunca fizik tedavi gördü ve bu 20 gün boyunca tedavide sorumlu personel olan Esra hanım işini o kadar iyi yaptı ki kendisinden çok memnun kaldı annem ! Onun adına Esra hanım'a çok teşekkür ederiz ! Her şey için çok teşekkürler Esra hanım (Şemsi Şahin)
Ahmet Fatma Kırlangıç
★★★★★
Ben Özel Güneşli Aksa Tıp Merkezinde boynumun ağrısı nedeniyle 20 gün boyunca fizik tedavi gördüm bu 20 gün boyunca tedavimde sorumlu personellerinden Esra hanım o kadar işini iyi yapmaktadır ki başta ben olmak üzere eminim ki diğer hastalarda benimle aynı fikirdeler. Keşke bütün personel onun kadar olabilse ne kadar Esra hanıma kendim adıma teşekkür etsem azdır yaşam boyunca kendisine başarılar diler yolu ömür boyunca açık olması dileğiyle teşekkürler Esra Hanım...
Güniz Taşçı
★★★★★
28.01.2013 tarihinde oğlum KBB Op.Dr. Esra Bicik'e geniz ameliyatı olmuştur. Ameliyat sonrası hemen yemeğini hastanede yiyerek çıkış yaptık. Sanki bir operasyon geçirmemiş gibi hayatımıza devam ettik. Öncelikle ilgisi sevgisiyle özeninden dolayı Esra hanıma ve tüm ekibine ayrıca hastane çalışanlarının göstermiş olduğu şefkat ve güler yüze teşekkür eder sonsuz sevgilerimizi sunarız. Teşekkürler AKSA Hast. TAŞÇI AİLESİ
özlem Demir
★★★★★
Dahiliye doktoru Hülya Hanım mükemmel bir doktor. Allah nuru üzerinden eksilmesin inşallah.

Özel Aksa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Aksa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kaş Tıp Merkezi
Özel Kaş Tıp Merkezi
452 metre uzaklıkta
Özel Kaş Tıp Merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Merkezimizin SSK-Bağkur-Emekli Sandığı anlaşması mevcuttur.
Özel Yaman Tıp Merkezi
Özel Yaman Tıp Merkezi
514 metre uzaklıkta
Yaman Cerrahi Tıp Merkezi olarak yurt dışında özellikle Avrupa da ciddi sağlık yatırımları olan Hastanemiz estetik cerrahi ve diş tedavilerinde dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul etmekte. Uzman doktorlarımız ve yenilenmiş hast
Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
1998 Eylül ayında temelleri atılan Medikare Group Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezinde diyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel Güneşli Erdem Hastanesi
Özel Güneşli Erdem Hastanesi
961 metre uzaklıkta
Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile hizmet sunuyor.
Özel Medicine Hospital Hastanesi
Atlas Üniversitesi Medicine Hospital; 1998 yılından bu güne, 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastasının şifa bulmasına vesile olmu
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi olarak her hastanın farklı diyaliz ihtiyacı olduğunu düşüncesiyle kişiye özel diyaliz tedavisini ilk uyğulayan merkezlerden biriyiz.
Özel Yunus Emre Tıp Merkezi
Tıbbın bir çok ana branşında hizmet veren Yunus Emre Tıp Merkezi; 10 toplam yatağı ile sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbul'luların ve Türkiyenin hizmetindedir.
Özel A Hastanesi
Özel A Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel A Hastanesi uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.
Özel Medipan Tıp Merkezi
Özel Medipan Tıp Merkezi yeni binasında uzman doktor kadrosuyla tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Aksa Tıp Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉