Özel Aksa Tıp Merkezi

Özel Aksa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aksa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Bağlar Mah. Atatürk Cad. No:2/1 Güneşli
Web Sitesi:www.hospitadent.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03147028.826461

Kurum Hakkında

Özel Aksa Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Aksa Tıp Merkezi 1996 yılında kurulmuştur. Eylül 2004 tarihinde Tıp Merkezi olmuştur, Mart 2005 tarihinde Cerrahi birim ilave edilmiştir.

Bir Hospitadent kuruluşu olan Güneşli Aksa Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde Ağız ve Diş Sağlığı haricinde Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Renkli Doppler USG, Endoskopi hizmetleri verilmektedir.

Aksa Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde "Diş Merkezi" birimindeki tüm diş hekimliği hizmetleri Hospitadent bünyesinde verilmektedir.

Özel Aksa Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aksa Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

HaruNazire Sümengen
★★★★★
Yıllardır içkulak iltihabı hastası olduğum teshisiyle birçok ilaç ve tedavi aldım. Nöroloji bölümü Dr Metin Benol bey sayesinde teşhis kesinleşti ve tedavi ile artık sağlıklıyım. Burayı tercih etmemde emeği geçen kuzenime ve hastane çalışanlarına teşekkürler.
Murat Kuru
★★★★★
Merhaba annemin hayatını burası kurtardı çok teşekkürler.
Belgin Şahin
★★★★★
Annem Özel Güneşli Aksa Tıp Merkez'inde bel ağrısı nedeniyle 20 gün boyunca fizik tedavi gördü ve bu 20 gün boyunca tedavide sorumlu personel olan Esra hanım işini o kadar iyi yaptı ki kendisinden çok memnun kaldı annem ! Onun adına Esra hanım'a çok teşekkür ederiz ! Her şey için çok teşekkürler Esra hanım (Şemsi Şahin)
Ahmet Fatma Kırlangıç
★★★★★
Ben Özel Güneşli Aksa Tıp Merkezinde boynumun ağrısı nedeniyle 20 gün boyunca fizik tedavi gördüm bu 20 gün boyunca tedavimde sorumlu personellerinden Esra hanım o kadar işini iyi yapmaktadır ki başta ben olmak üzere eminim ki diğer hastalarda benimle aynı fikirdeler. Keşke bütün personel onun kadar olabilse ne kadar Esra hanıma kendim adıma teşekkür etsem azdır yaşam boyunca kendisine başarılar diler yolu ömür boyunca açık olması dileğiyle teşekkürler Esra Hanım...
Güniz Taşçı
★★★★★
28.01.2013 tarihinde oğlum KBB Op.Dr. Esra Bicik'e geniz ameliyatı olmuştur. Ameliyat sonrası hemen yemeğini hastanede yiyerek çıkış yaptık. Sanki bir operasyon geçirmemiş gibi hayatımıza devam ettik. Öncelikle ilgisi sevgisiyle özeninden dolayı Esra hanıma ve tüm ekibine ayrıca hastane çalışanlarının göstermiş olduğu şefkat ve güler yüze teşekkür eder sonsuz sevgilerimizi sunarız. Teşekkürler AKSA Hast. TAŞÇI AİLESİ
özlem Demir
★★★★★
Dahiliye doktoru Hülya Hanım mükemmel bir doktor. Allah nuru üzerinden eksilmesin inşallah.

Özel Aksa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Aksa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aksa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kaş Tıp Merkezi
450 metre uzaklıkta
Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48
Yaman Tıp Merkezi
510 metre uzaklıkta
Hürriyet Mah. Atatürk Cad. No:45
Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
760 metre uzaklıkta
Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli
Güneşli Erdem Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74
Medicine Hospital Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:149 Güneşli
Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1