Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli
Telefon:0 (212) 630-0505
41.02482428.828596

Kurum Hakkında

Hastalarımıza hastalıklarının özelliklerine göre hizmet sunulur. Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz imkanı sunulmaktadır. Hepatit B(+), Hepatit C(+) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir. Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak şekilde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları izleme imkanı sağlanır.

Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur. Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc'ler bulunmaktadır.

Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri anlaşmalı laboratuvarlarımızda düzenli olarak yapılmaktadır. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır. Hizmet alan hastalarımızın fikirlerini almak doğrultusunda belirli aralıklarla Hasta Memnuniyeti Anketleri yapılmakta ve bu sayede hastalarımızın görüş ve önerilerini takip ederek hizmetlerimize yön verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Adnan Yazgan · 11 Kasım 2014

Hastaları yataktan alıp yatağa hizmetiniz var mı?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

670 metre uzaklıkta

Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1

Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

900 metre uzaklıkta

Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B

Median Hastanesi

970 metre uzaklıkta

Mahmutbey Caddesi Posta No:369

Medicine Hospital Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:19

Kaş Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Güneşli Erdem Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74