Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli
Telefon:0 (212) 630-0505
Web Sitesi:www.medikare.com.trHata Bildir
41.02482428.828596

Kurum Hakkında

Hastalarımıza hastalıklarının özelliklerine göre hizmet sunulur. Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz imkanı sunulmaktadır. Hepatit B(+), Hepatit C(+) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir. Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak şekilde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları izleme imkanı sağlanır.

Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur. Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc'ler bulunmaktadır.

Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri anlaşmalı laboratuvarlarımızda düzenli olarak yapılmaktadır. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır. Hizmet alan hastalarımızın fikirlerini almak doğrultusunda belirli aralıklarla Hasta Memnuniyeti Anketleri yapılmakta ve bu sayede hastalarımızın görüş ve önerilerini takip ederek hizmetlerimize yön verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaman Tıp Merkezi
300 metre uzaklıkta
Hürriyet Mah. Atatürk Cad. No:45
Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
670 metre uzaklıkta
Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1
A Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Caddesi Posta No:373
Medicine Hospital Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:149 Güneşli
Kaş Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48
Yunus Emre Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1
Güneşli Erdem Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74