Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1
Telefon:02124740333
41.02361228.836389

Kurum Hakkında

Merkezimiz ilk kez Bakırköy ilçesinde 2005 yılında faliyete başlamış, 2014 tarihinde Bağcılar Hürriyet mahallesindeki yeni binasına taşınmıştır. Müstakil olan binamız, diyaliz hastalarının ihtiyaçlarına ve konforuna uygun olarak tasarlanmıştır. Seans salonlarımız en fazla on adet hemodiyaliz cihazı içermektedir.

Her hastanın farklı diyaliz ihtiyacı olduğunu düşüncesiyle kişiye özel diyaliz tedavisini ilk uyğulayan merkezlerden biriyiz. Bağcılar ilçesine farklı bir diyaliz anlayışı getirecek merkezimiz 15 Haziran tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimiz, son beş yıldır ellinin üzerinde böbrek nakli yaptırmıştır. Bu nakil sayısı, hasta miktarına göre merkezler değerlendirildiğinde, Türkiye ortalamasının üzerindedir. Amacımız, hastalarımızla birlikte böbrek nakline kadar yürüyeceğimiz bu yolda, onları olabildiğince sağlıklı halde tutmak ve en yüksek hizmet kalitesini almalarını sağlamaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Median Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Mahmutbey Caddesi Posta No:369

Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

670 metre uzaklıkta

Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli

Medicine Hospital Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:19

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B

Kaş Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48