Özel Almet Diyaliz Merkezi

Özel Almet Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Almet Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15
Telefon:0 (352) 222-2898
Web Sitesi:www.kayserialmetdiyaliz.comHata Bildir
38.72897935.480214

Kurum Hakkında

Özel Almet Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Almet Diyaliz Merkezi 2001 yılında kurulmuştur. Haftada 6 gün 3 seans 06:30-21:30 saatleri arasında Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezindedir. Şehir merkezindeki hastalarımızla birlikte, Kayseri'nin Develi, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu ilçeleri ile Yozgat ve Sivas’ ın belirli yerlerine servis hizmeti verilmektedir.

Misyonumuz Özel Almet Diyaliz merkezi olarak, saçkin bir kadro ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, çalışan haklarına saygılı, üst düzeyde hasta memnuniyeti odaklı, doğru tedavi hizmetlerini uluslararası düzeyde sağlayan bir kuruluş olmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Almet Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Almet Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Almet Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Almet Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Memorial Kayseri Hastanesi
Memorial Kayseri Hastanesi toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sunmaktadır.
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
İç Anadolu Bölgesi'nde, mimarisi ile tek bağımsız merkez olma özelliğine sahip olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, yardımcı üreme teknikleri alanındaki tüm tedaviler için tasarlanmıştır.
Kayseri Devlet Hastanesi
Kayseri Devlet Hastanesi
247 metre uzaklıkta
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi (Çocuk Hastanesi, Geriatri, Seyyid Burhaneddin Binası, TRSM ve İldem Semt Polikliniği) 2018 yılından itibaren Kayseri Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel System Hospital
Özel System Hospital
297 metre uzaklıkta
Kayserinin sağlıkta yükselen değeri System Hospital, ileri tıp teknolojimiz, branşında uzman kadrolarımız, tam donanımlı tanı ve tedavi ünitelerimizle kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.
Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
İleri teknoloji ve teknik donanıma sahip olan, aynı anda 16 kişiye kadar tedavi imkanı verebilen basınç kabinlerimiz, kalite ve tıbbi etiği en ön planda tutan uzman tıbbi kadromuz ve ekibimizle sizleri hizmet verdiğimiz merkezleri
Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2006 yılında kurulan ve 2015 yılında yenilenerek Uzdent Hastane Caddesi ismiyle hizmetine devam eden şubemiz; 2'si uzman diş hekimi olmak üzere 14 diş hekimi ile Kayseri il merkezi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet göstermektedir.
Özel Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
2014 yılında hizmet hayatına başlayan Kayseri Hospitadent 12 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 1500m2'lik bir alanda hizmete açılmıştır.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
644 metre uzaklıkta
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Almet Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉