Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10
Telefon:0 (352) 222-1054
Web Sitesi:www.kayseritupbebek.comHata Bildir
38.72921435.481808

Kurum Hakkında

Dünyanın pek çok ülkesinde referans olarak kabul edilen Memorial Tüp Bebek hizmetleri, etik ve kalite standartları Memorial ile örtüşen Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nin Memorial bünyesine katılması ile Kayseri'ye taşınmıştır.

İç Anadolu Bölgesi'nde, mimarisi ile tek bağımsız merkez olma özelliğine sahip olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, yardımcı üreme teknikleri alanındaki tüm tedaviler için tasarlanmıştır. Geniş iç hacme sahip gelişmiş laboratuvarı, modern ameliyathanesi, androloji, embriyoloji, embriyo dondurma laboratuvarı ve hastalar için tasarlanmış 10 hasta kapasiteli yatağı bulunaktadır. Merkez, sahip olduğu yüksek deneyim ve dünya standartlarındaki teknolojiyle yalnızca İç Anadolu Bölgesi'ne değil; Kayseri'nin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli illerinden ve yurtdışından gelen hastalara da hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde; mikroenjeksiyon, Lazer hatching yuvalama, tekrarlayan tüp bebek başarısızlıkları ve düşüklerde başarının artırılmasına yönelik uygulamalar, yumurta ve embriyo dondurma işlemleri, mikroskobik büyütme altında mikro cerrahi ile testislerden sperm elde etme, preimplantasyon genetik tanı ve tarama, 5. gün transferi, endometrial co-culture, ilaçsız tüp bebek tedavisi, kanser tedavisi öncesi kadın ve erkekte fertilitenin korunması, aşılama ve yumurtlama tedavileri gerçekleştirilmektedir. Endoskopik üreme cerrahisinde laparoskopik ve histeroskopik işlemlerin gerçekleştirildiği merkezde; ileri tanı ve tedavi yöntemleri de uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Almet Diyaliz Merkezi
140 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15
Memorial Kayseri Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No:13
System Hospital
330 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15
Kayseri Devlet Hastanesi
340 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:87
Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
360 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Atatürk Cad. No:84
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
510 metre uzaklıkta
Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
540 metre uzaklıkta
Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.