Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10
Telefon:0 (352) 222-1054
Web Sitesi:www.kayseritupbebek.comHata Bildir
38.72921435.481808

Kurum Hakkında

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Dünyanın pek çok ülkesinde referans olarak kabul edilen Memorial Tüp Bebek hizmetleri, etik ve kalite standartları Memorial ile örtüşen Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nin Memorial bünyesine katılması ile Kayseri'ye taşınmıştır.

İç Anadolu Bölgesi'nde, mimarisi ile tek bağımsız merkez olma özelliğine sahip olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, yardımcı üreme teknikleri alanındaki tüm tedaviler için tasarlanmıştır. Geniş iç hacme sahip gelişmiş laboratuvarı, modern ameliyathanesi, androloji, embriyoloji, embriyo dondurma laboratuvarı ve hastalar için tasarlanmış 10 hasta kapasiteli yatağı bulunaktadır. Merkez, sahip olduğu yüksek deneyim ve dünya standartlarındaki teknolojiyle yalnızca İç Anadolu Bölgesi'ne değil; Kayseri'nin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli illerinden ve yurtdışından gelen hastalara da hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde; mikroenjeksiyon, Lazer hatching yuvalama, tekrarlayan tüp bebek başarısızlıkları ve düşüklerde başarının artırılmasına yönelik uygulamalar, yumurta ve embriyo dondurma işlemleri, mikroskobik büyütme altında mikro cerrahi ile testislerden sperm elde etme, preimplantasyon genetik tanı ve tarama, 5. gün transferi, endometrial co-culture, ilaçsız tüp bebek tedavisi, kanser tedavisi öncesi kadın ve erkekte fertilitenin korunması, aşılama ve yumurtlama tedavileri gerçekleştirilmektedir. Endoskopik üreme cerrahisinde laparoskopik ve histeroskopik işlemlerin gerçekleştirildiği merkezde; ileri tanı ve tedavi yöntemleri de uygulanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Almet Diyaliz Merkezi
Özel Almet Diyaliz Merkezi
141 metre uzaklıkta
Almet Diyaliz Merkezi 2001 yılında kurulmuştur. Şehir merkezindeki hastalarımızla birlikte, Kayseri'nin Develi, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu ilçeleri ile Yozgat ve Sivas’ ın belirli yerlerine servis hizmeti verilme
Özel Memorial Kayseri Hastanesi
Memorial Kayseri Hastanesi toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sunmaktadır.
Özel System Hospital
Özel System Hospital
326 metre uzaklıkta
Kayserinin sağlıkta yükselen değeri System Hospital, ileri tıp teknolojimiz, branşında uzman kadrolarımız, tam donanımlı tanı ve tedavi ünitelerimizle kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.
Kayseri Devlet Hastanesi
Kayseri Devlet Hastanesi
339 metre uzaklıkta
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi (Çocuk Hastanesi, Geriatri, Seyyid Burhaneddin Binası, TRSM ve İldem Semt Polikliniği) 2018 yılından itibaren Kayseri Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
İleri teknoloji ve teknik donanıma sahip olan, aynı anda 16 kişiye kadar tedavi imkanı verebilen basınç kabinlerimiz, kalite ve tıbbi etiği en ön planda tutan uzman tıbbi kadromuz ve ekibimizle sizleri hizmet verdiğimiz merkezleri
Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2006 yılında kurulan ve 2015 yılında yenilenerek Uzdent Hastane Caddesi ismiyle hizmetine devam eden şubemiz; 2'si uzman diş hekimi olmak üzere 14 diş hekimi ile Kayseri il merkezi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet göstermektedir.
Özel Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
2014 yılında hizmet hayatına başlayan Kayseri Hospitadent 12 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 1500m2'lik bir alanda hizmete açılmıştır.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
647 metre uzaklıkta
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉