Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)
Telefon:0 (266) 396-7755
39.56937826.755562

Kurum Hakkında

Özel Ekin Tıp Merkezi, Ekin Doruk Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti'ne bağlı tescilli bir marka olup, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesinde faaliyet göstermektedir.

24 Ocak 2011 tarihinde Altınoluk'ta faaliyete başlayan Özel Ekin Tıp Merkezi yaklaşık 1200 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olup, modern bir iç mekana sahiptir.

Ekin Tıp Merkezi 11 farklı branşta, 5 acil hekimi, 10 uzman hekimi, 2 diş hekimi, 1 diyetisyeni ve 52 personeliyle bölge halkının yıllardır özlemini duyduğu sağlık hizmetini yerine getirmenin mutluluğu içerisinde her geçen gün daha da büyüyor.

40 araçlık otoparkı, 2 araçlık engelli araç otoparkı, ferah bir yeşil alanı ve 4 katlı bağımsız yapısıyla tasarlanan Ekin Tıp Merkezi, dünyaca ünlü Şahindere kanyonunun tam karşısında, Çanakkale-İzmir Yolu üzerinde bulunmaktadır. Ekin Tıp Merkezi hastane standartlarında fiziki bir yapı tasarlanarak kurulmuştur. İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir.

Seçkin doktorlarımız ve hemşirelerimiz, laboratuvar ekibimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere mükemmeli yaşatabilmektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Belkız Buhur · 6 Mart 2013

Diyaliz ünitesini de açmanız dileği ile başarılar..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğa Deniz Diyaliz Merkezi

12.9 km. uzaklıkta

Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5

Akçay Polikliniği

14.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. 117 Sk. No:3

Burhaniye Devlet Hastanesi

20.5 km. uzaklıkta

Mahkeme Mh. Hürriyet Caddesi No:47

Edremit Körfez Hastanesi

22.7 km. uzaklıkta

Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy

Edremit Umut Diyaliz Merkezi

22.9 km. uzaklıkta

Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

23.4 km. uzaklıkta

Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84

Edremit Asker Hastanesi

24.2 km. uzaklıkta

Turhanbey Mahallesi Edremit