Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)
Telefon:0 (266) 396-7755
Web Sitesi:www.ekintipmerkezi.comHata Bildir
39.56937826.755562

Kurum Hakkında

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ekin Tıp Merkezi, Ekin Doruk Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti'ne bağlı tescilli bir marka olup, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesinde faaliyet göstermektedir.

24 Ocak 2011 tarihinde Altınoluk'ta faaliyete başlayan Özel Ekin Tıp Merkezi yaklaşık 1200 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olup, modern bir iç mekana sahiptir.

Ekin Tıp Merkezi 11 farklı branşta, 5 acil hekimi, 10 uzman hekimi, 2 diş hekimi, 1 diyetisyeni ve 52 personeliyle bölge halkının yıllardır özlemini duyduğu sağlık hizmetini yerine getirmenin mutluluğu içerisinde her geçen gün daha da büyüyor.

40 araçlık otoparkı, 2 araçlık engelli araç otoparkı, ferah bir yeşil alanı ve 4 katlı bağımsız yapısıyla tasarlanan Ekin Tıp Merkezi, dünyaca ünlü Şahindere kanyonunun tam karşısında, Çanakkale-İzmir Yolu üzerinde bulunmaktadır. Ekin Tıp Merkezi hastane standartlarında fiziki bir yapı tasarlanarak kurulmuştur. İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir.

Seçkin doktorlarımız ve hemşirelerimiz, laboratuvar ekibimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere mükemmeli yaşatabilmektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Can Kaner
★★★★★
Ekin Tıp Merkezinin değerli göz doktoru Altay beye ilgi ve alakalarindan dolayı Muharrem ve Ali beye çok teşekkür ediyorum. Kızım İmge Zeynep'in bundan sonra rutin göz muayenesini gönül rahatlığıyla yaptıracağımı beyan ediyorum.
Belkız Buhur
★★★★
Diyaliz ünitesini de açmanız dileği ile başarılar..

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi
Doğa Deniz Diyaliz merkezi, 2015 yılında 21 yıllık tecrübesi ile Küçükkuyu/ Ayvacık Çanakkalede bulunan bugünkü çağdaş bölgede yer edinmiştir.
Özel Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Deva Diş Körfez Polikliniği olarak; hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı konusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle h
Burhaniye Devlet Hastanesi
Burhaniye Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Balıkesir Burhaniye Devlet Hastanesi 05 Kasım 2018 tarihi itibariyle E 87 İzmir karayolu kenarında bulunan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Edremit Körfez Hastanesi
Özel Edremit Körfez Hastanesi, 2010 yılından bu yana Körfez Bölgesi ile çevre il ve ilçelere sağlık hizmeti veren bir sağlık merkezidir.
Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi
Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir.
Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Edremit ve Tüm körfez halkının Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden gelişmiş ve kaliteli bir şekilde faydalanması için açılan merkezimiz, dünya standartlarında bir kurum olmayı hedeflemiş ve tüm personel bu doğrultuda özveri ile çal
Edremit Devlet Hastanesi
Edremit Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
2009 yılında Kazdağı Devlet Hastanesi ile birleştirilen Edremit Devlet Hastanesi, Eski SSK binası ve askeri hastane dahil üç farklı binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi
Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi TORAY ve BRAUN marka makineleri, temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir.
Ayvalık Devlet Hastanesi
Ayvalık Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Ayvalık Devlet Hastanesi 102 yatak kapasiteli olup, ameliyathane, 12 cihaz ile hemodiyaliz ünitesi, dahiliye, genel cerrahi, aile hekimi ile hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉