Özel Edremit Körfez Hastanesi

Özel Edremit Körfez Hastanesi
Kurum Adı:Özel Edremit Körfez Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy
Telefon:0 (266) 372-0000
Web Sitesi:www.korfezhastanesi.com.trHata Bildir
39.58904527.019941

Kurum Hakkında

Özel Edremit Körfez Hastanesi, 2010 yılından bu yana Körfez Bölgesi ile çevre il ve ilçelere sağlık hizmeti veren bir sağlık merkezidir. Uluslararası kalite standartlarını hedef alan bir kurum olarak hedefimiz, AB standartlarında sağlık hizmeti vermeye ulaşmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

10 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastanemiz 3'ü süit olmak üzere 45 oda, 78 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde hasta odaları, hastanın rahatlığı ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Tıbbi işlemlerin ve tedavilerin gerçekleştirileceği hasta odalarında hasta, refakatçi ve tıbbi kadronun olası tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak maksimum konfor anlayışı çağın gerekleri ile birleştirilmiştir. Hastaların hastanede kaldıkları süre boyunca günlük yaşam aktivitelerini kesintisiz sürdürmelerini sağlayacak konfor düşünülerek altyapı oluşturulmuştur. 4 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 4 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 yataklı Kalp Damar Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 10 yataklı Dâhili Yoğun Bakım Ünitesi, 4 küvezli Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi mevcuttur.

Görüntüleme Hizmetleri: Yüksek kalitede görüntüleme hizmeti sunmak amacı ile 1.5 tesla manyetik rezonans(MR), BT, kemikdansitometresi, dijital koroner anjiyografi, dijital floroskopi, mamografi, direkt röntgen, renkli doppler ultrasonografi, dört boyutlu renkli jinekolojik usg gibi cihazlardan alınan imajlar dijital ortamda (PACS) tüm hekimlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri: Biyokimya, mikrobiyoloji testlerinin yapıldığı laboratuvarlarımızda test kitlerinin seçiminde kalite onayı esas alınmaktadır. Uluslararası kalite güvencesi kuralları uygulanmakta olan laboratuvarlarımızda güvenilir sonuçlara en hızlı biçimde ulaşmak temel ilkemizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Edremit Körfez Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Edremit Körfez Hastanesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serap Aşmanoğlu Dağaşan
Allah düşürmesin inşallah. Tek diyeceğim bu.
Cemal Arıkan
Kalp damar cerahi bölümüne randevu aldım. Bir gün kala randevuyu iptal ettiler. Yeni randevu verdiler randevuya bir saat önce gittim. 13.30daki randevuya doktor 16.00 da geldi kalp hastasını 2,5 saat bekleten zihniyetle tedavimi olur. Bir daha asla gitmem.
Köksal Taş
Kasım ayında muayene için psikiyatri bölümüne muayene oldum, emekli olduğum için 65,00 tl fark ödedim. Doktor muayene etti ilaç yazdı ilaçlarınız bitince kontrole gelin dedi ilaçlar 28 günde bitti ve kontrol için hastanenize geldim. Giriş yaparken bana 65,00 tl ödemeniz gerekli dediler bende kontrol için ne parası dedim ssk o kadar süre tanımışmış dediler bende tekrar ücret ödemeyi reddettim ve kontrol yaptıramadım. Bu hastanede herşey ticaret üzerine kurulu sanırım dininiz imanınız para olmuş dr.larla danışıklı olarak bunu kasten yapıyorsunuz yazık çok yazık hiç yakışmadı sizlere. Kimselere sizi tavsiye etmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Allah muhtaç etmesin bir daha size kesinlikle gelmeyi düşünmüyorum.
Mehmet Hakan Özçoban
★★★★★
Başta Çetin Bey ve Ahmet Güzeliş gibi ünlü doktorlar olmak üzere çok iyi bir ekibe sahip bir hastane olduğunu mutlaka belirtmem gerekiyor.
Mehmet Hakan Özçoban
★★★★★
Bu hastanenin örneği İzmir Egepol hastanesinde bile yok. Çünkü iyi sandığımız İzmir Egepol hastanesi uzman doktorları daha teşhis bile koyamıyorlar. Ama bu hastanemiz teşhisleri çok iyi koyuyor tedavi süreçleri de mükemmel. Ben herkese bu hastaneyi öneriyorum. İzmire gitmeye gerek yok.
Ünzile Ayan
★★★★★
Sayın iyi kalpli sevgi dolu kedini mesleğine ve insanların sağlığına adamış ulvi insan size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Beni yaptığınız başarılı ameliyatla yeniden yaşama şansı verdiniz beni eşime ve çocuklarıma bağışladınız. Sizin gibi iyi insanlarda varmış bu dünyada Balıkesir tıp fakültesi hastanesi bile bu ameliyatı yapmaktan kaçınmasına rağmen sizin engin tecrübe biginizle ameliyatı başarı ile yaparak insan üstü çabanızla geleceğime güven ile bakabiliyorum benim melek yüzlü iyi kalpli canım doktorum Tekin Özcan Beysiz'e sonsuz teşekkür ederken yüzünüzden gülücükler eksilmesin ve yüve Allahım ömrünüzü uzun etsin, esen kalın.
Hayrünnisa Tuzkaya Akduman
★★★★★
Edremit Körfez Hastanesinde Opr.Dr Sefa Ulusoy tarafından gerçekleştirilen başarı bir operasyon ile katarakt ameliyatı oldum. Çok iyi bir hekim ve operatör. Aynı zamanda da hasta psikolojisi ve hasta ilişkileri konusunda çok donanımlı. Operasyonun üstünden daha 24 saat geçmemesine rağmen, hiç bir şikayetim olmadı. Doktoruma çok teşekkür ediyorum ve Edremit Körfez Hastanesinin ve yöre halkının bu denli donanımlı, iyi ve başarılı bir hekime sahip olmasını da bir şans olarak görüyorum. Tekrar teşekkürler, iyi ki varsınız. Hastanız; Hayrünisa Akduman
Özcan Onat
★★★
Alkol zehirlenmesinden dolayı kayınım körfez haztanesine yoğun bakıma yatırıldı. 8 gündür komada bincini kaybetmiş bir şekilde yatıyor. yoğun bakım doktorları beklemekten başka çarelerinin olmadığını ellerinden geleni yaptıklarını ve Allahtan umut kesilmeyeceğini söylediler ve iyileşebilir yada kurtaramayabiliriz diyorlar. buraya kadarı doğal fakat biz yakınları 8 hatta 10 kişi hastamızı bir umutla bekliyoruz. övdüğünüz bu hastanede yoğun bakımda yatan canıyla uğraşan hastanın yakınlarından bir kişiye verilecek bir misafir odası yok. dahasıda var acilde bekleyen hastarı kaldırıp temizlik bahanesiyle oturdukları koltukları bile topluyorlar. yetkili bir hemşireye sordum neden böyle yaptıklarını denetim var bahanesini gösterdi. sorarım sizlere yoğun bakımda yatan anneniz, babanız veya kardeşiniz için heran herşeyi bekliyoruz deseler siz nasıl bırakıp gidersiniz. tam 8 gün hastanenin bahçesinde gece gündüz battaniye ile bekledim ve hala bekliyorum. ben manisadan geldim buraya uyku yok psikolojim bozuk.

çalışanlar çok mükemmel insanlar hastane temiz ama çok eksikleri var. bence ilk yapacakları bir misafir hane uzaktan gelen hasta yakınlarına en az bir kişi olsun ağırlamaları gerekir sonuçta özel hastane hatta yoğun bakımda ağır hasta yakınına psikolojik destek vermeleri gerekir. bu yazdıklarımı ben bizzat yaşadım koltukları toplaken insanları kaldırırken hatta güvenlik görevlilerinin gece koltukların yönetim tarafından toplatıldıklarını anlatırken elimde çekilmiş cep telefonu kamera kayıtlarım var. bu kayıtları cd lere cekerek hazırladığım videoları sağlık bakanlığa dahi gönderdim. inşAllah bu yazdıklarımı körfez hastanesinden bir yöneticide okur. hiç kimseye ulaşamadım kolsetırı aradım baş hekime çıktım ama görüştürmediler sadece baş hemşireyle görüşebildim sağolsun sadece bir gece için bir hasta yakınımızı misafir ettiler. ben arabamla her iki günde bir manisaya gidip geliyorum ve hala hastanede yakınlarımız beklemekte. amacım hastaneyi kötülemek değil buna bir çözüm bulunması belki Allah göstermesin bu yazıyı okuyan yarın seninde başına gelirlebilir Özcan Onat - Manisa Salihli
Ayşe Çakıroğlu
★★★★★
13 martta babamı kalp kriziyle hastanenize getirdik başarıyla gerçekleştirilen anjiodan sonra 19 martta by-pass oldu tam 4 damarı değişti. Daha ameliyat olalı 15 gün olmasına rağmen o kadar sağlıklı ve huzurlu ki kelimelerle anlatılmaz... Kardiyoloji bölümündeki tüm çalışanları anlatacak kelime bulamıyorum. Başta sevgili doktorlarımız Ahmet Özdemir, Dr İbrahim Halil, bölüm sorumlusu Dr Bülent Köse ve bölümün tüm hemşire ve görevlileri sizler iyiki varsınız hakkınız asla ödenmez ve hasta yakını olarak tüm bölüm çalışanlarına kefiliz... Hepsi bana göre ayrı bir değer. Hem branşlarında hem de güleryüzlü ve insani davranışlarını anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor:)) Hastanenize ve özellikle kardiyoloji bölümü çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyoruz.. İyiki varsınız bu kötü günümüzde Rabbim iyiki sizleri karşımıza çıkardı. Dr. Bülent Köse için şunları yazmadan geçemiycem... Ben kişisel gelişimini bu kadar güzel tamamlamış aldığı motivasyon eğitimini günlük yaşantısına bu kadar güzel enjekte etmiş birini tanımadım, ben Bülent beyin Körfez Hastanesi için çok büyük bir deger olduguna inanıyorum... Tekrar teşekkürler başarılarınız daim olsun... Sevgiyle kalın... Ayvalık Ayşe Çakıroğlu
Cansu Erkan
★★★★★
Bu hastanede ameliyat oldum ve çok iyi geçen bi ameliyat sonrası gercçekten çok iyiyim. Doktorum Kenan Tortop hastanenin en iyisi diyebileceğim doktorlardan birisidir. Öna çok teşekkur ederim herkese gözüm kapalı kefil olabilirim bu doktor için...

Özel Edremit Körfez Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Edremit Körfez Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 62 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Edremit Körfez Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Umut Diyaliz Merkezi
320 metre uzaklıkta
Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3
Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Darsofa Mah. Akçeşme Cad. No:84
Edremit Devlet Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Camiivasat Mah. Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri
Havran Devlet Hastanesi
7.8 km. uzaklıkta
Mescit Mah. 293 Sok. No:12
Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.2 km. uzaklıkta
Akçay Mah. 439. Sok. No:2
Burhaniye Devlet Hastanesi
11.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveci Bulvarı No:106
Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
22.7 km. uzaklıkta
Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)
Doğa Deniz Diyaliz Merkezi
35.6 km. uzaklıkta
Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5