Havran Devlet Hastanesi

Havran Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Havran Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Havran
Adres:Camikebir Mah. Hastane cad. No:55
Telefon:0 (266) 432-1567
Web Sitesi:havrandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.56255527.098129

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1976 yılında Havran'lı vatandaşlar ve İstanbul Havran'lılar derneği katkılarıyla Havran Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış olup, 01/03/1996 tarihinde Döner Sermaye Saymanlığı kurulmuştur. 27/02/2004 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2004 yılı Haziran ayında 3 tane özel oda yapılmış ve Laboratuar yeniden düzenlenmiştir.

2004 yılında Laboratuar'a Biyokimya otoanalizatörü KİT Karşılığı kiralanmış ve hastaların bütün tahlilleri hastanemizde yapılmaya başlanmıştır. Yine aynı yıl 1 Adet otomatik Röntgen film banyo cihazı Defibilatör, Nebülizatör ve hasta başı monitörü alınmıştır.

Hastanemizde 1999 model Hasta Nakil Ambulansı ve 2009 Model 112 Acil Ambulansı olmak üzere 2 adet Ambulans mevcuttur. Hastanemiz 2009 yılında hastanemizin Acil ve Poliklinik girişleri ayrılmıştır.

Devlet Hastanemizde 5 Uzman Doktor, (1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Aile Hekimliği Uzmanı) 5 Pratisyen Hekim, 1 Diş Tabibi, 25 Sağlık Personeli, 8 İdari personel, 2 Yardımcı hizmetler sınıfı personeli olmak üzere 46 personel bulunmaktadır.

Kısıtlı imkanlarımızla Havran halkına en iyi sağlık hizmetini vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ana vizyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Havran Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Havran Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Havran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Havran Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hamit Guven
★★★★★
Havran Hastanesinde çalışan Dr ve personeline sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Havranlılar Derneği Kurucu Başkanı Hamit Güven

Havran Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Havran Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Havran Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Devlet Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Camiivasat Mah. Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri
Edremit Umut Diyaliz Merkezi
7 km. uzaklıkta
Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3
Edremit Körfez Hastanesi
7.3 km. uzaklıkta
Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy
Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
7.7 km. uzaklıkta
Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84
Burhaniye Devlet Hastanesi
12.3 km. uzaklıkta
Mahkeme Mh. Hürriyet Caddesi No:47
Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
29.3 km. uzaklıkta
Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)
İvrindi Devlet Hastanesi
34.3 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi