Havran Devlet Hastanesi

Havran Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Havran Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Havran
Adres:Mescit Mah. 293 Sok. No:12
Telefon:0 (266) 432-1567
Web Sitesi:havrandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.55163327.097089

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1976 yılında Havranlı vatandaşların katkıları ile Havran Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış olup, 01.03.1996 tarihinde Döner Sermaye Saymanlığı kurulmuştur. 27.02.2004 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.

1 Mayıs 2015 tarihinde temeli atılan yeni hizmet binasına 03 Mart 2017 tarihinde taşınılmıştır. Yeni hastane binasında Acil Servis, Yataklı Servis (Nitekli 15 oda), Ameliyathane (2 Salon), Doğumhane (3 SDL odası), 5+1 Diyaliz Servis, 4 Yataklı 1. Seviye Yoğun Bakım, 10 Poliklinik odası bulunmaktadır.

E1 Grubu 25 Yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet veren hastanemiz D Grubu Tescili yapıldıktan sonra 30 Yataklı Devlet Hastanesi olarak Sağlık Hizmetine devam edecektir.

Hastanemizde Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon birimleri hizmet vermektedir. Havran halkına Yeni hizmet binasında en iyi sağlık hizmetini vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ana vizyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Havran Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Havran Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Havran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Havran Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hamit Guven
★★★★★
Havran Hastanesinde çalışan Dr ve personeline sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Havranlılar Derneği Kurucu Başkanı Hamit Güven

Havran Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Havran Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Havran Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Devlet Hastanesi
5.4 km. uzaklıkta
Camiivasat Mah. Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri
Edremit Umut Diyaliz Merkezi
7.5 km. uzaklıkta
Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3
Edremit Körfez Hastanesi
7.8 km. uzaklıkta
Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy
Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.4 km. uzaklıkta
Darsofa Mah. Akçeşme Cad. No:84
Burhaniye Devlet Hastanesi
12.8 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveci Bulvarı No:106
Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
15.4 km. uzaklıkta
Akçay Mah. 439. Sok. No:2