Edremit Devlet Hastanesi

Edremit Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Edremit Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Camiivasat Mah. Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri
Telefon:0 (266) 373-1313
Web Sitesi:edremitdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.57665927.042674

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1953 yılında Belediye Hastanesinin Bakanlığımıza devredilmesi ile 20 yataklı Devlet Hastanesi olarak 2 Uzman hekim ile hizmete açılmıştır. 1955 yılında 40 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.

1999 yılında Diyaliz, 2002’de Kan Merkezi açılmıştır. 5 Şubat 2007’de hastanemiz yeni binasına taşınmıştır. 2009 yılında SSK Hastanesi ile birleşip ana bina ve ek bina olarak toplam 200 yatakla hizmet vermektedir. Ana bina ile Ek bina arasındaki mesafe 3 km.'dir. Ana binada: Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Kardiyoloji, Beyin cerrahi, Üroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, 1. Basamak ve 2. Basamak Yoğun Bakım Üniteleri, İnme Ünitesi, EEG-EMG, Görüntüleme hizmetleri (MR, BT, kemik dansitometre, mamografi, ultrason), Ameliyathane hizmetleri, Hemodiyaliz Ünitesi, Acil servis, Kan transfüzyon merkezi, Patoloji-Biyokimya-Mikrobiyoloji laboratuvarları, Diyabet Hemşiresi, S.F.T., Efor, Sağlık Kurulu, E.K.G., Kan Alma birimleriyle hizmet vermektedir. Ek binada: Palyatif Bakım Merkezi, Kadın ve Doğum Hastalıkları, Doğum salonu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 1. Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, F.T.R., K.B.B, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Cildiye, Aile hekimliği, Kan alma, Enjeksiyon, Laboratuvar, Ameliyathane Hizmetleri, Röntgen, Allerji (Prick) Testi Birimi, N.S.T., E.K.G., Kemoterapi Ünitesi, Gebe Okulu bulunmaktadır.

2016 yılından itibaren Askeri Hastanelerin Sağlık Bakanlığına devri ile Edremit Asker Hastanesi Hastanemiz bünyesine katılımıyla, Kazdağı Ek Binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kazdağı Ek binasında Evde Sağlık Hizmetleri birimi bulunmaktadır. Ana Binaya 4 km. Ek Binaya 2 km mesafede bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Edremit Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Edremit Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Edremit Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nermin Öztürk
★★★★
Doktorlar iyi zor şartlar altında çalışıyorlar hastane yetersiz yenilenmesi gerekiyor. Yanlız hastaları daha iyi dinleyip ona göre tanı koysalar hemen diğer branşlara göndermeseler daha iyi olacak (bazıları müstesna!)
Kırık Kalpler
İhmalsizlik çok fazla. ebelerden şikayetçiyim !
Hüseyin Ayyıldız
★★★★★
Hastanemiz körfez ve çevresinin en güzel, en temiz hastanesi olup en iyi hekimler ve personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Arda Ersezgin
★★★★★
Tüm acil ekibine teşekkürler :)

Edremit Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Edremit Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 55 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Edremit Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Umut Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3
Edremit Körfez Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy
Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Darsofa Mah. Akçeşme Cad. No:84
Havran Devlet Hastanesi
5.4 km. uzaklıkta
Mescit Mah. 293 Sok. No:12
Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
10.3 km. uzaklıkta
Akçay Mah. 439. Sok. No:2
Burhaniye Devlet Hastanesi
11 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveci Bulvarı No:106
Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
24.6 km. uzaklıkta
Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)
Doğa Deniz Diyaliz Merkezi
37.3 km. uzaklıkta
Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5