Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Edremit
Adres:Darsofa Mah. Akçeşme Cad. No:84
Telefon:0 (266) 374-3131
Web Sitesi:edremitadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.60388627.025629

Kurum Hakkında

Merkezimiz, Darsofa mahallesindeki Edremit Belediyesi'ne hayırsever vatandaşımız Şefika Kadıköylüoğlu ve ailesi tarafından bağışlanan arazi üzerindeki 600 m2 zemin ve 1. kattan oluşan binada 2008 yılı Temmuz ayında 10 diş hekimi 10 hemşire ile hizmet vermeye başlamıştır.

2011 yılı içinde Merkezimiz başhekimliğine Dt. Betül DEĞİRMEN atanmış, Röntgen birimi en son teknoloji ile hizmet vermeye başlamıştır. 12 klinik ve 1 adet uzman hekimin (Ağız Diş ve Çene Cerrahisi) bulunduğu klinikle beraber 13 klinik randevulu sistemle hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz 182 Randevu Sistemine geçmiştir. İleriye yönelik randevularınızı Sağlık Bakanlığının 182 telefon numarasından alabilirsiniz.

Edremit ve Tüm körfez halkının Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden gelişmiş ve kaliteli bir şekilde faydalanması için açılan merkezimiz, dünya standartlarında bir kurum olmayı hedeflemiş ve tüm personel bu doğrultuda özveri ile çalışmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melek Ay
Acildeki doktolar kök var saglam diş diyor ve iltiham olunca gel diyor nasıl anlayış bir bayan doktor aynı zamanda muyaneye oturtum telefon muhabbeti 6 7 dakika bekletme sonra hiç bir uygulama yok gönder bunlarda diplomalı doktor bayan.
Inci Bıçkıcıoğlu
Orayı hiç kimseye tavsiye etmem çünkü hep diş çekiyolar.
Ozkan Kuru
★★
Bugün 29 ekim ve diş hastanesi kapalı nasıl bi durum bu?

Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Edremit Körfez Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy
Edremit Umut Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3
Edremit Devlet Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Camiivasat Mah. Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri
Havran Devlet Hastanesi
8.4 km. uzaklıkta
Mescit Mah. 293 Sok. No:12
Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.9 km. uzaklıkta
Akçay Mah. 439. Sok. No:2
Burhaniye Devlet Hastanesi
12.9 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveci Bulvarı No:106