Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Ayvacık
Adres:Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5
Telefon:0 (286) 752-1770
Web Sitesi:www.dogadenizdiyaliz.com.trHata Bildir
39.54830126.608034

Kurum Hakkında

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi, Çanakkale ili Ayvacık ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Doğa Deniz Diyaliz merkezi, Çanakkale Devlet Hastanesi yönetimi altında 1996 yılında Çanakkale merkezde kurulmuştur. İşletme 2015 yılında 21 yıllık tecrübesi ile Küçükkuyu/ Ayvacık Çanakkalede bulunan bugünkü çağdaş bölgede yer edinmiştir.

Çağdaş, işlevsel diyaliz merkezimizi hastalarımızın bakımını en uygun biçimde gerçekleştirecek şekilde düzenledik. Hastalarımıza kaliteli bakım sunabilmek için personelimizi eğitimlere gönderiyor ve en yeni teknolojileri tedavilerimizde kullanıyoruz. Yarı zamanlı çalışanlar dahil toplamda yaklaşık 10 personelimiz ayda, 40’ı tatilci hasta olmak üzere neredeyse 120 hastaya hizmet sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi olarak gerek uzman hekim kadromuzla ve gerekse 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimizle beldemizde ilk ve tek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Ayvacık Devlet Hastanesi
Ayvacık Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi 2016 yılında yeni hastane binasına taşınarak 30 yatak servis ve Palyatif Servisinde 5 yatak olmak üzere toplam 35 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi
Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi TORAY ve BRAUN marka makineleri, temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir.
Ayvalık Devlet Hastanesi
Ayvalık Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Ayvalık Devlet Hastanesi 102 yatak kapasiteli olup, ameliyathane, 12 cihaz ile hemodiyaliz ünitesi, dahiliye, genel cerrahi, aile hekimi ile hizmet sunmaktadır.
Özel Deva Diş Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Deva Diş Körfez Polikliniği olarak; hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı konusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle h
Bayramiç Devlet Hastanesi
Bayramiç Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Bayramiç Devlet Hastanesi, Çanakkale Bayramiç ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Burhaniye Devlet Hastanesi
Burhaniye Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Balıkesir Burhaniye Devlet Hastanesi 05 Kasım 2018 tarihi itibariyle E 87 İzmir karayolu kenarında bulunan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Ezine Devlet Hastanesi
Ezine Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Ezine Devlet Hastanesi 100 yatak kapasiteli olup 2013 yılında tamamlanmış ve her geçen gün eklenen yeni birimlerle hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉