Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Süleyman Demirel Blv. 138. Sk. Gölçiçeği Apt. No:10
Telefon:0 (322) 248-9494
37.05169835.286643

Kurum Hakkında

Adana Ankada Tüp Bebek Merkezi, 1200 m2 kapalı alanda 2006 yılından beri Adana'da hizmet vermektedir. Op. Dr. Gökhan Çıragil önderliğinde kurulmuş olan merkezimiz, 2014 yılında Yrd. Doç. Dr. Feza Burak'ın katılımı ile deneyimli tıbbi personeli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Ankada Tüp Bebek Merkezi sahip olduğu 2 adet poliklinik, gelişmiş laboratuvarları, modern ameliyathanesi, 5 yatak kapasitesine sahip yataklı hizmet bölümü ve 8 yılı aşkın deneyim ve Dünya'da uygulanan son teknik ve teknoloji uygulamalarını bir araya getirerek yüksek gebelik oranları elde etmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda kaliteli klinik ve laboratuvar hizmetleri sunan Ankada Tüp Bebek Merkezi'nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tüp Bebek
Hizmetlerimiz
  • Kısırlık ve Tüp Bebek
  • Jinekoloji
  • Gebe Takibi ve Doğum
  • Erkek Üreme Sağlığı
  • Embriyoloji Laboratuvarı
  • Endoskopik Cerrahi

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dermancan Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.

Adana Cerrahi Tıp Merkezi

410 metre uzaklıkta

Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok

Akdeniz Üroloji Merkezi

680 metre uzaklıkta

Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A

Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı

Onko Adana Onkoloji Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No :25 Güzelyalı

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3