Özel Araklı Tıp Merkezi

Özel Araklı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Araklı Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Araklı
Adres:Merkez Mah. Yunus Emre Cad. No:12/A
Web Sitesi:araklitipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.94023140.053476

Kurum Hakkında

Özel Araklı Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Araklı Tıp Merkezi adıyla 2015 yılında hizmete giren merkez 2020 yılından itibaren Psikoteknik Merkezi olarak hizmete devam etmektedir.

Özel Araklı Tıp Merkezi 01.07.2007 tarihinde "Özel Coşkun Tıp Merkezi" olarak ilçemizde yaklaşık 7 yıl boyunca 01.04.2015 tarihine kadar hizmet vermiştir, O tarihlerde, Sağlık Bakanlığının daha nitelikli hizmet vermeyi sağlamak maksadıyla istediği dönüşümü gerçekleştirmek üzere hizmetlerine bir süre ara vermiştir.

Tıp Merkezimiz Sağlık Bakanlığı nezdinde istenen dönüşüm şartlarını sağlayarak 14.08.2015 tarihinde Araklı Merkez Postanesi arkasında yeni tesisiyle "Özel Araklı Tıp Merkezi" olarak tekrar hasta kabulüne başlamıştır.

Hizmetlerimizin temel amacı halkımızı özel ve kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşturmaktır.İlimizde 2015 yılı itibarı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşılmak olan toplam 4 özel hastane ve 2 tıp merkezi bulunmaktadır.

Merkezimiz Kulak Burun Boğaz, İç Hastalıkları, Psikiyatri ve Beslenme ve Diyetisyen Uzmanları ile hizmet vermekte olup hedef hizmetlerimiz arasında Kadın Doğum, çocuk Hastalıkları ve Göz Hastalıkları bulunmaktadır.

Anlaşmalı laboratuvar ve radyoloji kurumları ile merkezimizde polikliniklerimize gerekli her türlü tetkik ve tahlil işlemleri yapılmaktadır.

Hedefimiz: Hastalarımızın ve çalısanlarımızın memnuniyetini arttıracak, gerekli tüm sağlık yatırımlarını gerçekleştirecek her zaman daha güvenilir, kaliteli ve sürekli iyileştirmeye açık sağlık hizmetlerini halkımıza kazandırmaktır.

Özel Araklı Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Araklı Tıp Merkezi, Trabzon ili Araklı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Araklı Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Araklı Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Araklı Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Araklı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No:9
Sürmene Devlet Hastanesi
7.3 km. uzaklıkta
Soğuksu Mah. Halis Burhan Cad.
Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi
15.7 km. uzaklıkta
Fidanlı Mh. Alaaddin Kurt Cd.
Of Devlet Hastanesi
18.2 km. uzaklıkta
Solaklı Mah. Hastane Cad. No:27
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
19.6 km. uzaklıkta
Kaşüstü Mahallesi Topal Osman Sokak No:7 Yomra
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi
24.6 km. uzaklıkta
Karadeniz Teknik Universitesi
Karadeniz Lazer Göz Merkezi
28.1 km. uzaklıkta
Gazipaşa Caddesi No:9/2