Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Özel Atakalp Kalp Hastanesi
Kurum Adı:Özel Atakalp Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 483-1414
38.42573027.150946

Kurum Hakkında

1998 Yılında kurulan, Türkiye'nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. İlkelerimizin başında hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.

Günde ortalama 50 poliklinik, 20 ekokardiografi, 20 stres efor testi, 20 koroner angiografi, 5 balon+stent, 2 elektrofizyolojik çalışma gereğinde radyofrekans ablasyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler için hastanemizde 1 adet Philips marka angiografi cihazı, 3 adet kardiyak ekokardiyografi cihazı, transjzafajial ekokardiyografi probu ve stres ekokardiyografi modu, 3 adet efor cihazı, 10 adet ritim holter, 4 adet tansiyon holter bulunmaktadır. Tam teşekküllü 10 kişilik koroner yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Atakalp Kalp Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atakalp Kalp Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Atakalp Kalp Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Atakalp Kalp Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

30 metre uzaklıkta

1418. Sokak No. 14 Kahramanlar

Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

100 metre uzaklıkta

1413 Sk. No:51 Kahramanlar

Su Hospital Hastanesi

140 metre uzaklıkta

1397 Sokak No:1 Kahramanlar

İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

200 metre uzaklıkta

1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar

İzmir Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Gazıler Cad. No:155 Kapılar

Gazi Hastanesi

430 metre uzaklıkta

1421. Sokak No. 29 Alsancak