Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Özel Atakalp Kalp Hastanesi
Kurum Adı:Özel Atakalp Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 483-1414
Web Sitesi:www.atakalp.com.trHata Bildir
38.42573027.150946

Kurum Hakkında

1998 Yılında kurulan, Türkiye'nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. İlkelerimizin başında hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.

Günde ortalama 50 poliklinik, 20 ekokardiografi, 20 stres efor testi, 20 koroner angiografi, 5 balon+stent, 2 elektrofizyolojik çalışma gereğinde radyofrekans ablasyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler için hastanemizde 1 adet Philips marka angiografi cihazı, 3 adet kardiyak ekokardiyografi cihazı, transjzafajial ekokardiyografi probu ve stres ekokardiyografi modu, 3 adet efor cihazı, 10 adet ritim holter, 4 adet tansiyon holter bulunmaktadır. Tam teşekküllü 10 kişilik koroner yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Atakalp Kalp Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atakalp Kalp Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Atakalp Kalp Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Atakalp Kalp Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
30 metre uzaklıkta
1418. Sokak No. 14 Kahramanlar
Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği
100 metre uzaklıkta
1413 Sk. No:51 Kahramanlar
Derim Cerrahi Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
140 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
200 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
İzmir Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Gazıler Cad. No:155 Kapılar